Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Inspiro - Matryca- piały, pionowy pasek

28 Maj 2014 14:58 813 5
  • Poziom 7  
    Mój temat zamknięto https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2823167.html
    a mam pytanie do orientujących się.
    Dziś rano pasek był, później samoczynnie zniknął. Jeszcze pare razy w ciągu kilku godzin mignął, ale to tylko na zasadzie " cienia". Czasem gdzieś jeszcze się pojawia, ale jest to coraz mniejsze, mniej widoczne. Czy to możliwe, żeby samo się naprawiło? Serwis jeszcze się ze mną nie skontaktował, wciąż czekam na telefon od speca. Zastanawiam się co robić dalej. Wycofać zgłoszenie usterki, a jak nie, to czy musze jakoś udokumentować to, że ta linia była, w razie, gdyby przy nim nic na ekranie nie migało?
    Sorki, wiem, że to brzmi idiotycznie, ale ten komputer mnie po prostu rozłożył na łopatki.
  • Poziom 25  
    Możliwe, że inwerter matrycy ma jakiś defekt. Linia pojawia się losowo czy kiedy ruszasz laptopem? Problem może leżeć też po stronie karty graficznej lubnieodpowiedniego/nieaktualnego sterownika.
  • Poziom 7  
    Pasek pojawia się bez względu na ruszanie klapą czy w ogóle laptopem. W jednym miejscy, ma szerokość około milimetra, może minimalnie więcej. Jeszcze wczoraj był cały czas, dziś zniknął i tylko czasami "mryga"

Dodano po 54 [minuty]:

I nie wiem czy to ważne, ale jak robię screen ekranu, to tej linii na screenie nie widać
  • Spec od komputerów
    problem.z.ko napisał:
    Możliwe, że inwerter matrycy ma jakiś defekt. Linia pojawia się losowo czy kiedy ruszasz laptopem? Problem może leżeć też po stronie karty graficznej lub?nieodpowiedniego/nieaktualnego sterownika.

Co Ty piszesz?
    Do wymiany jest matryca.
  • Poziom 7  
    Serwis w ramach gwarancji wymienił mi matrycę od ręki, bez dodatkowych pytań. Plus dla serwisu DELLa. Zaskoczyli mnie pozytywnie.