Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Format Laptopa LenovoG570

28 Maj 2014 21:18 570 2
  • Poziom 1  
    Mam mały problem posiadam laptopa lenovog570 i problem w tym że Nie mogę sformatować oto tego laptopa!

1) Oddałem laptopa do naprawy (autoryzowany serwis) z powody błędów okazało się że dysk padł :(.
    Laptop z nowym dyskiem przyjechał itp. spk. użytkuje go ok 5 mies. i chce go sformatować okazuje się że nie ma onkey recovery . Mam problem, pobieram on keya recovery z strony lenovo.com i okazuje się ze działa ale jak daje przywracanie systemu widnieje błąd.

''Program nie może znaleźć partycji usługi ta funkcja jest obecnie nie dostępna ''Jest problem
    Proszę o pomoc :D w tym dniu :D

I z góry dzięki za poświęcenie czasu :D
  • Pomocny post
    Poziom 42  
    sebus95678 napisał:
    Nie mogę sformatować oto tego laptopa

I nic dziwnego. Formatuje się dysk, a nie komputer.

Co do drugiej części pytania. Nie masz / bądź masz uszkodzoną partycję Recovery.

sebus95678 napisał:
    Proszę o pomoc

Przywróć system z wykonanych nośników Recovery.

Nie wykonałeś ich ? Ach... co za pech ! Zwróć się oficjalnie do serwisu Lenovo z prośbą o kopie. Zobaczysz ile niewiedza i głupota kosztuje.
  • Poziom 9  
    Znaczy,że nie masz recovery, że nie ma skąd tego obrazu utworzyć. Inna sprawa to wydaje mi się, że z onkeya możesz odtworzyć dopiero jak w nim zrobisz najpierw backup. Tak przynajmniej miałam w g580. I zobacz w zarządzaniu dyskami na partycje jakie mają rozmiary i czy masz partycje recovery. Możesz też przy uruchomieniu komputera po prostu bezpośrednio za pomocą skrótu alt+f4 albo f11 wejść w tryb recovery.