Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] LY ACHI IR6000 Stacja lutownicza Stan jak nowy OKAZJA

koko115 28 Maj 2014 22:03 1083 0
  • #1 28 Maj 2014 22:03
    koko115
    Poziom 16  

Sprzedam prawie nową oryginalną stacje lutowniczą LY ACHI IR6000 Nie jest to podróbka jaką można kupić na allegro za 2700zł Lecz oryginał który kosztował mnie prawie 5000zł , z oryginalnymi mocnymi grzałkami. Stacja w stanie idealnym, bez śladów używania, oraz w pełni sprawna, bez ukrytych wad. Zrobiłem nią max 10 płyt głównych. Sprzedaję ją tylko dla tego, gdyż serwis laptopów w moim mieście to nie wypał. Stacja ma nie cały rok i jest w stanie idealnym, oraz na gwarancji 3 miesiące, oraz mogę wystawić fakturę VAT za zakup.

W zestawie to co daje producent (stacja IR 6000 stojak do płyt głównych, termopara, przewód zasilający)

Stację kupiłem w firmie LAPKOP Kraków. Teraz ich cena to około 3800. Ja odsprzedam zdecydowanie taniej !!

Stacja do oglądnięcia w Bochni, zapraszam na oględziny, szkolenie i zakup.

Jak ktoś zaproponuje konkretne pieniążki, to mogę sprzedać po za aukcją.

Więcej informacji pod nr tel. 513165759

STACJA LUTOWNICZA LY IR6000

STACJA DO DEMONTAŻU I MONTAŻU UKŁADÓW SMD, BGA, PBGA, CSP W TECHNOLOGII LEAD I LEAD FREE

Jest to niedroga, a zarazem solidna stacja do serwisowania płyt głównych notebooków, konsol i telefonów komórkowych. Posiada grzałkę IR od góry układu i podgrzewacz od spodu.

DANE TECHNICZNE:

Zasilanie: 220V AC
    Górny element grzejny - Czarna podczerwień, 80mm X 80mm
    Moc górnej grzałki 400W
    Dolny podgrzewacz: IR
    Rozmiar dolnego podgrzewacza: 180mm X 180mm
    Moc podgrzewacza: 800W
    Całkowita moc: 1300W
    Kontrola temperatury górnej grzałki - sterownik PLC, dokładność 0.5% z alarmem, możliwość zaprogramowania 10 profili grzania, przechowywanych w pamięci stacji, programowanie z poziomu stacji jak i PC, wizualizacja przebiegu procesu grzania.
    Kontrola temperatury podgrzewacza - niezależny, precyzyjny sterownik, dokładność 0,5%
    Max. rozmiar układu - 65mm x 65mm
    Max. rozmiar PCB 400mm x 305mm

Cena około 2100zł

[Sprzedam] LY ACHI IR6000 Stacja lutownicza Stan jak nowy OKAZJA [Sprzedam] LY ACHI IR6000 Stacja lutownicza Stan jak nowy OKAZJA [Sprzedam] LY ACHI IR6000 Stacja lutownicza Stan jak nowy OKAZJA [Sprzedam] LY ACHI IR6000 Stacja lutownicza Stan jak nowy OKAZJA

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).