Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer V3-772G - Bluescreen podczas Instalacji windows 7

29 Maj 2014 11:03 2157 4
  • Poziom 14  
    Witam,
    Zakupiłem nowego laptopa Acer V3-772G bez systemu ( Zainstalowany był oryginalnie linpus linux) Przy próbie zainstalowania Windows 7 SP1 po ustawianiu parametrów partycji i przejściu instalacji komputer się resetuje jak powinien uruchamia się z powrotem okno instalacji i przy punkcie kończenie instalacji po chwili wywala bluescreena z kodem

STOP: 0x0000007E
    HIDCLASS.SYS

Próbowałem przestawiać AHCI/IDE i to samo, ładowałem jakieś sterowniki AHCI i instalowałem z nimi i wciąż to samo.

Jak rozwiązać ten problem? Laptop jest nowy i MUSI być na nim zainstalowany właśnie Windows 7.

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Podstaw inny dysk twardy i spróbuj zainstalować system .
  • Poziom 14  
    Tylko problem jest, bo żeby wymienić dysk muszę się dostać do klapki z tyłu na, której jest naklejka i nie chciałbym jej zrywać gdyby miała ona coś wspólnego z gwarancją. Co jeszcze mogę spróbować zrobić zanim zabiorę się za wymianę dysku? Albo jak inaczej mogę sprawdzić ten dysk bez podmieniania go?

Problem rozwiązany.
    Miałem podpiętą myszkę bezprzewodową do portu USB 3.0 a Win7 nie posiada podobno sterowników wbudowanych dla USB 3.0.
    Śmieszna sytuacja :D
  • Poziom 14  
    A ja kupiłem takiego samego laptopa (Acer Aspire V3 772G) w X-KOM.pl z wgranym Win7. A ciekawostką jest że do tego laptopa nie ma sterowników pod win7 są tylko pod win8. Jak na razie poradziłem sobie ze sterownikami tylko mam problem z kartą sieciową LAN. Jakby ktoś miał taki sterownik i udostępnił to byłbym wdzięczny.
    @Michalo_007
    W załączniku masz sterownik do USB3 sprawdzony. Wczoraj instalowany i działa.
  • Poziom 1  
    Witam. Jeżeli ktoś jeszcze potrzebuje sterowników do windosa 7 64 bit na Acera Aspire V3 - 772G to prosze o kontakt na skrzynke. Pozdrawiam