Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karcher HDS 790 CI - Przerywa podczas pracy

29 Maj 2014 18:58 4755 12
  • Poziom 16  
    Witam
    Mam problem z karcherem hds 790 ci podczas pracy raz na jakiś czas przerwie objaw taki ja by puścić i od razu nacisnąć uchwyt zdarza się to co jakiś czas ale denerwuje. Dysza zmieniona nic nie dało może jakaś mała podpowiedz.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    Chyba 45 ale mam dwie i problem na tej i na tej dyszy, karcher to hds 790 ci z silnikiem 5.4kw i pompą 13l/min jak możesz to napisz jaka powinna być ta dysza to sobie jutro sprawdzę.
  • Poziom 16  
    JACU626 napisał:
    Najlepiej 15-050 jak nie pomoże podnieś mikrowyłącznik

Gdzie tego mikrowyłącznika szukać?
  • Poziom 11  
    Czy szarpniecie występuje podczas ciągłej pracy ? Czy tylko podczas postoju na biegu jałowym ?
  • Poziom 16  
    podczas mycia szarpie
  • Poziom 11  
    1. Zasilanie.... czy jest wystarczające 5 kw to już jest spore obciążenie zwłaszcza dla domowej instalacji .
    2. Jeśli pkt. 1 wykluczony szukał bym dalej po stronie elektrycznej wtyczka , przewód , stycznik silnika jeśli występuje w tym modelu itp ,itd aż do silnika głównego .
    3. Jeśli nic nie znajdziesz na zasilaniu to pozostanie poszukać w pompie ...
    Tylko zanim cokolwiek zaczniesz naprawiać to musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy masz do tego jakieś narzędzia i kwalifikacje ?

• Poziom 27  
    likwidatorr1 napisał:
    1. Zasilanie.... czy jest wystarczające 5 kw to już jest spore obciążenie zwłaszcza dla domowej instalacji .
    2. Jeśli pkt. 1 wykluczony szukał bym dalej po stronie elektrycznej wtyczka , przewód , stycznik silnika jeśli występuje w tym modelu itp ,itd aż do silnika głównego .
    3. Jeśli nic nie znajdziesz na zasilaniu to pozostanie poszukać w pompie ...
    Tylko zanim cokolwiek zaczniesz naprawiać to musisz odpowiedzieć sobie na pytanie czy masz do tego jakieś narzędzia i kwalifikacje ?

Nabijasz sobie punkty czy znasz się cokolwiek na myjkach ????

Tomas zacznij od dyszy w disisie jak byk pisze dysza o średnicy 050 nie wiem kto ci wciska 045 na takiej będzie wzrastać ciśnienie i myjka będzie się wyłączać.
  • Poziom 16  
    z tego co patrzyłem to jedna z tych dyszy to 15050 ale na niej jeszcze częściej przerywa tak regularnie co 3-4sekundy, a jest taka możliwość że to wszystko przez to że myjka jest rozkręcona na max moc ciśnienia, tyle że wcześniej niby wszystko było tak samo i działała normalnie.
  • Pomocny post

Poziom 27  
    Postaraj się odkamienić dyszę wystarczy zwykły ocet to częsta przyczyna zmniejszenia średnicy dyszy. Jak nie pomoże sprawdź stan sprężyny pod mikrowyłącznikiem czy nie skorodowała to ją osłabia i powoduje wyłączenie chwilowe myjki.

Jak coś dzwoń telefon znajdziesz tu

www.karcherserwis.pl
  • Poziom 11  
    Jeśli szarpanie występuję w podobnych okresach czasu , czego właściciel jednoznacznie nie opisał... to możliwe ze to kwestia dyszy .

Moje obawy a nie nabijanie postów są podyktowane tylko bezpieczeństwem

Prąd +woda +chwila nieuwagi = trup
  • Poziom 16  
    likwidatorr1 napisał:
    Jeśli szarpanie występuję w podobnych okresach czasu , czego właściciel jednoznacznie nie opisał... to możliwe ze to kwestia dyszy .

Moje obawy a nie nabijanie postów są podyktowane tylko bezpieczeństwem

Prąd +woda +chwila nieuwagi = trup

Eeee no Panie już bez przesady :D