Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egzamin zawodowy technik-informatyk kwalifikacja E14 ,2014

Luker05 13 Sty 2016 18:45 418152 1405
    MarcelKowal
    Poziom 18  
    wirusek15 napisał:
    arkusza nie dostanę

OK, mój błąd, źle to zrozumiałem.

Ale to co pisałem o "własności" arkuszy to prawda.
    wirusek15
    Poziom 8  
    I oczywisty plus takiego rozwiązania: wynik poznajemy godzinę po rozpoczęciu testu, a nie czekamy kilka miesiecy na CKE :D
    BeNy345
    Poziom 11  
    Wątpie żeby to co na kompach było również na arkuszu o 14 ale daj znać co było jak dasz rade
    wirusek15
    Poziom 8  
    Pewnie będzie taki sam, bo pamiętam ból dupy z tamtego roku i poprzedniego, jak egzamin praktyczny był przez miesiąc taki sam :D ( też skorzystałem na tym, na egzamin przyszedłem tylko dla formalności ). CKE się nie przejmuje, że ktoś ma łatwiej bo pisze godzinę/ dzień / tydzień/ miesiąc później.
    wirusek15
    Poziom 8  
    po 11, bo będę czekał do końca, aby poznać wynik :)
    majonezowygosciu
    Poziom 8  
    A kiedy macie egzamin praktyczny? Ja mam 3 albo 4 lutego (nie pamiętam dokładnie). Ma ktoś wcześniej?

Co do teoretycznego to ja mam jutro o 12 na kompach + jeszcze kilka osób będzie poprawiało e13 w tym samym czasie, w tej samej sali xD Większość osób z mojej klasy ma o godzinie 14.
    techinformatyk
    Poziom 8  
    praktyka 19 stycznia godzina 16:00
    co z tą teorią e14 o 8:00? Wirusek15 jak będziesz miał powyżej 50% to pisz już to co zaznaczałeś, a jak nie to pytania poprosimy, będę wdzięczny, odpłacę się wiadomościami praktycznymi
    wirusek15
    Poziom 8  
    Napiszę, wszystko co zapamiętam, ale gdzieś koło 10.00 bo muszę do domu się wrócić, a na telefonie nie mam internetu. Jak się uda, to wrzuce nawet wczesniej, ale to zalezy juz od tego czy ktoś mi internet udostępni :D
    BeNy345
    Poziom 11  
    Wirusek wrzuć tutaj. Pozostanie nam liczyć na to że będzie to samo o 14
    bartuskr
    Poziom 10  
    No jest grupa na Facebooku ze wszystkimi kealifikacjami na informatyka i teleinformatyka
    Wilk9696
    Poziom 9  
    Akurat jestem za (że sami wiecie kto) się nie przejmuje że podaje to samo ;) To jest na plus dla wszystkich. Ja mam na 14:00 więc moje sprawozdanie z części pisemnej na niewiele się przyda. Praktykę mam 22.01.2016 więc postaram się wstawić wszystko co zapamiętam :) Do jutra!! :D
    Tikek1111
    Poziom 1  
    Witajcie :) przyjaciele jesli chodzi o czesc praktyczna to mysle ze ci ktorzy maja jako pierwsi egzamin spokojnie moga sfotogeafowac arkusz gdyz warunki bede sprzyjającej by tego dokomac a pozniej wrzucic i udostepnic innym ja osobiscie jesli dam rade wrzuce foto arkusza praktycznego zdaje 22.01 wiec cieszylbym sie jesli tez przedemna to zrobi no i mozna sie dowiedziec czy jest jeden arkusz pozdro;)
    MarcelKowal
    Poziom 18  
    Tikek1111 napisał:
    Witajcie :) przyjaciele

LOL nr 1
    Tikek1111 napisał:
    jesli chodzi o czesc praktyczna to mysle ze ci ktorzy maja jako pierwsi egzamin spokojnie moga sfotogeafowac arkusz gdyz warunki bede sprzyjającej by tego dokomac

LOL nr 2 i BUHAHAHAHAHAHA :D

Co najwyżej jakiś belfer zaryzykuje ale nie uczeń...

Tikek1111 napisał:
    czy jest jeden arkusz

Podobno jest minimum 6 zadań/arkuszy
    Kappaczino
    Poziom 2  
    MarcelKowal napisał:
    Tikek1111 napisał:
    Witajcie :) przyjaciele

LOL nr 1
    Tikek1111 napisał:
    jesli chodzi o czesc praktyczna to mysle ze ci ktorzy maja jako pierwsi egzamin spokojnie moga sfotogeafowac arkusz gdyz warunki bede sprzyjającej by tego dokomac

LOL nr 2 i BUHAHAHAHAHAHA :D

Co najwyżej jakiś belfer zaryzykuje ale nie uczeń...

Tikek1111 napisał:
    czy jest jeden arkusz

Podobno jest minimum 6 zadań/arkuszy

@2

Nie ma zewnetrznego egzaminatora wiec nikt nie wie jak do konca bedzie to wygladalo, a jak ma ktos troche bardziej luznych nauczycieli to moze sie komus uda

@3

na innych egzaminach tez jest x arkuszy ale wykorzystywany zazwyczaj jest tylko jeden, nie wiem czy to sugestia z cke zeby bylo po rowno a te inne to tylko na pozor zeby sobie ludzie nie mysleli ze wszyscy maja to samo.
    MarcelKowal
    Poziom 18  
    Bartek525 napisał:
    Tak jak na e12 i e13 xD?

Jeśli wg Ciebie egzaminator dał uczniowi swoje kryteria i powiedział "cykaj fotki", to masz prawo żyć w takiej iluzji.
    Prawie na bank członek komisji znał egzaminatora i gdy uczniowie wyszli to robili zdjęcia.
    Nikt nie jest samobójcą. Można być dobrym i podpowiedzieć coś na egzaminie, ale nie robić z siebie idiotę. Chyba że Twój belfer jest idiotą i nie bał się, że wygadacie. I nie chodzi mi o elektrodę tylko o wygadanie w szkole i konsekwencje.
    No ale jeśli mamy tysiące techników, to i takie też się znajdą.
    PEACE

EDIT:

Kappaczino napisał:

na innych egzaminach tez jest x arkuszy ale wykorzystywany zazwyczaj jest tylko jeden

Zobacz sobie wątek E.12 czerwiec 2015, a potem pisz.
    Bartek525
    Poziom 11  
    Długo mu to zajmie? Jakoś za 30min muszę wychodzić. A byłbym wdzięczny
    rakusso
    Poziom 9  
    Hej i jak tam sytuacja z teorią o 8:00? Pamiętacie jakieś pytania?