Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NSPRO - Błąd podczas uruchamiania

Cj123 30 Maj 2014 15:02 993 13
  • #1 30 Maj 2014 15:02
    Cj123
    Poziom 12  

Mam NS PRO + KARTA. Otóż zainstalowałem wszystkie sterowniki od portu itp.
    Podpoiłem go pod kabel i komputer wyszukał box i określił ze jest poprawnie wszystko zainstalowane i jest gotowy do użycia. Ale problem wygląda tak że nie wiem na jakiej wersji wcześniej on chodził mniej więcej zainstalowałem kilka niskim wersji ale za każdym prazem pojawia się taki błąd jak niżej na printscreenie.
    Co robić ???

0 13
  • #3 30 Maj 2014 15:33
    Rhingsm

Poziom 29  

tino2003 napisał:
    Ostatnia aktualizacja na której powinien działać box bez dodatkowych opłat to: NsPro v6.1.8
    Ten błąd jednak może świadczyć o tym, że ze sterownikami masz coś nie tak.

Od kiedy?
    Nspro działa do instalki na której ostatnio działał i miał jeszcze support. Skończył ci się support na 6.5.5 to możesz używać do tej wersji. Skończył ci sie na 6.7.1 to używasz do 6.7.1

Dodano po 1 [minuty]:

Cj123 napisał:
    Mam NS PRO + KARTA. Otóż zainstalowałem wszystkie sterowniki od portu itp.
    Podpoiłem go pod kabel i komputer wyszukał box i określił ze jest poprawnie wszystko zainstalowane i jest gotowy do użycia. Ale problem wygląda tak że nie wiem na jakiej wersji wcześniej on chodził mniej więcej zainstalowałem kilka niskim wersji ale za każdym prazem pojawia się taki błąd jak niżej na printscreenie.
    Co robić ???

Może być karta zablokowana. Zagadaj do Elco on ci sprawdzi co jest nie tak z kartą na serwerze jak ci ktorykolwiek program odczyta sn

0
  • #4 30 Maj 2014 15:39
    leon.euro
    Spec od GSM

ciekawe jest to co mowisz choc pierwsze slysze
    mam pytanko jak to ustalic na ktorym programie wylaczyl sie ns pro?? inaczej niz instalacja pokolei kazdej

pozdrawiam

0
  • #5 30 Maj 2014 15:43
    Rhingsm

Poziom 29  

leon.euro napisał:
    ciekawe jest to co mowisz choc pierwsze slysze
    mam pytanko jak to ustalic na ktorym programie wylaczyl sie ns pro?? inaczej niz instalacja pokolei kazdej

pozdrawiam

To może chyba tylko reseller sprawdzić a napewno może sam twórca NSPRO czyli ELCO

0
  • #13 02 Cze 2014 13:28
    arti123
    VIP Zasłużony dla elektroda

Przestanie Mariusz... kiedyś przestanie, tak jak i mój przestał działać, choć miałem już wersję 6.1.3 .

0