Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xperia L - Wymiana samej szybki.

30 Maj 2014 15:06 16314 9
  • Poziom 10  
    Witam, chciałbym dowiedzieć się czy w xperi L jest możliwość kupna i wymiany samej szybki. Telefon spadł, szybka zbita ale dotyk i wyświetlacz działa. Jeśli jest taka opcja chciałbym dowiedzieć się gdzie samą szybkę mogę dostać (na alledrogo są tylko z digitizerami). Z wymianą myślę, że sobie poradzę sam.

Pozdrawiam i dzięki za opdowiedź
  • Poziom 40  
    Jeśli w tym modelu szybka jest klejona na LOCA to wątpię czy sobie sam poradzisz.
    Lepiej od razu kup komplet bo szkoda Twojego czasu.
  • Poziom 10  
    grubas napisał:
    Jeśli w tym modelu szybka jest klejona na LOCA to wątpię czy sobie sam poradzisz.
    Lepiej od razu kup komplet bo szkoda Twojego czasu.

no właśnie nie wiem jak to jest, dlatego pytam :)
  • Poziom 25  
    Wymiana samej szybki nie jest możliwa. Wymienia się razem z digitizerem (dotyk i szybko to jedna całość), ale bez LCD (czyli nie ma klejenia klejem LOCA). W domu jest szansa, ze Ci się uda, ale równie dobrze jest szansa, że rozwalisz LCD. Na pewno musisz dobrze nagrzać suszarką telefon żeby odkleić dotyk od obudowy.
  • Poziom 10  
    jednym słowem trzeba położyć z 90zł na szybke z digitizerem i najlepiej oddać komuś kto to ogarnia na wymianę według Ciebie, tak?
  • Poziom 29  
    To Twoja decyzja, rozwalisz LCD to będziesz miał pretensje tylko do siebie :) Potrzeba do tego trochę zdolności manualnych i spokoju :)
  • Poziom 10  
    rozumiem, przemyślę to, popytam w serwisach o ceny i coś z tego będzie pewnie. Dzięki bardzo wszystkim
  • Poziom 25  
    kacperor napisał:
    jednym słowem trzeba położyć z 90zł na szybke z digitizerem i najlepiej oddać komuś kto to ogarnia na wymianę według Ciebie, tak?

Nie wiem jak inni, ale ja bardzo nie lubię jak mi klient przynosi własne szybki. Nie wiem co to, gdzie kupione i czy będzie działać. Dodatkowo nikt Ci nie da gwary na szybkie którą sam przyniesiesz. Jak chcesz sam się bawić lub masz kumpla który to robi to możesz sam kupować. Jak oddajesz do serwisu do niech oni sami szybkę kupią, bo mają już sprawdzonych dostawców bardzo często i w razie czego można później domagać się jakiejś gwarancji.
  • Poziom 29  
    Ja wymieniam klientom ale mówię, że nie obchodzi mnie czy działa czy nie, jak nie działa to płaci drugi raz za montaż starej i zdemontowanie tej. Proste.
  • Poziom 15  
    Ja zawsze informuję klienta, że nie ponosimy odpowiedzialności za jego towar. Z samą wymianą panelu nie ma większych problemów w tym modelu.