Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golarka Braun 790cc4 czy Braun 799cc7

30 Maj 2014 18:49 3687 9
 • Poziom 8  
  Witam
  jako że przez długi czas używałem golarkę Braun 8985 360 COMPLETE i byłem z niej bardzo zadowolony postanowiłem poszukać podobnego (nowszego, serie wyżej) modelu. Dotychczasowej używałem kilka lat, byłem bardzo zaskoczony jak świetnie stacja czyszcząca działa więc wybór padł szybko na BRAUN (oczywiście golenie było równie bardzo dobre).
  Dość długo przymierzam się do zakupu (ze względu na cenę 800-1050zł)
  Nie znalazłem nigdzie informacji na temat porównania wymienionych w temacie maszynek.
  Czy ktoś już "przerabiał" taki dylemat i co wybrał? Z informacji jakie udało mi się znaleźć to to że 799 jest w 100% wodoodporna (co za mną nie przemawia, nie golę się pod prysznicem). Więcej informacji nie znalazłem.
  Braun 790 cc4 koszt 820zł
  Braun 799 cc7 koszt 1050zł (pewnie ze względu że to najnowszy model na 2014r.)
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 11  
  A myślałeś może nad golarką głowicową? Z moim zarostem lepiej sobie radzą niż folia, jednak te trzy głowice to nie pic na wodę, tylko rzeczywiście są praktyczne.
 • Poziom 8  
  Lepiej tzn ze goliłeś się serią 5 lub 7 od brauna? Nie miałem styczności z philips ale z Braun miałem i bylem bardzo z niej zadowolony, wiec patrząc na model wyżej wydaje się że może być tylko lepiej. A philips to w pewnym sensie ryzyko. Nie ma możliwości zwrotu (w Braun mam 100 dni) a jak by się okazało ze goli mi się gorzej niż moja stara to bardzo bym żałował. Braun dobrze pomyślał z tymi zwrotami.
 • Poziom 11  
  Tymi modelami się nie goliłem, ale kilka golarek różnego rodzaju już w życiu przetestowałem i wiem co piszę. Ja ani razu nie myślałem o zwrocie tej swojej głowicowej, więc to nie było problemem :)
 • Poziom 17  
  Co się dzieje z golarkami zwracanymi przez konsumentów w czasie okresu próby? Są utylizowane?
 • Poziom 8  
  Ciekawe pytanie ;) ale ta oferta jest bardzo kusząca (satysfakcja gwarantowana)
 • Poziom 10  
  Nie oszukujmy się producenci wydają lekko zmienione produkt mówiąc nam że jest to wielka zmiana a w rzeczywistości zmienili lekko obudowę. Ja na twoim miejscu bym sobie poczytał o Braun Series 7 a jak ci odpowiada to bierze tą tańszą bo nie ma sensu przepłacać.
 • Poziom 8  
  tak też zrobiłem.
  Dla niezdecydowanych - rewelacja :)
 • Poziom 11  
  jaddi napisał:
  Nie oszukujmy się producenci wydają lekko zmienione produkt mówiąc nam że jest to wielka zmiana a w rzeczywistości zmienili lekko obudowę.


  Jednak chyba ważniejsze to co jest w środku :) Myśle że to kwestia o jaki typ chodzi, te z głowicami coraz to nowe technologie mają. Najpierw były po prostu z 3 głowicami, teraz są też 2D, 3D. Do tego teraz weszła ta z wymiennymi głowicami gdzie jest golarka z trymerem i golarka do ciała w jednym ;)
 • Poziom 8  
  @up
  Mówisz o philips. Braun modele 7 (czy to nowy 799 czy "stary" 790) mają takie same systemy tnące. Różnią się jedynie wodoodpornością.