Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Start Systemu - Nie chce się włączyć

rafal943 31 Maj 2014 00:43 618 2
  • #1 31 Maj 2014 00:43
    rafal943
    Poziom 5  

Witam
    Mam ostatnio bardzo dziwny problem z moim lapkiem , już tłumacze o c chodzi .

Włączam laptopa pokazuje mi się ikonka Samsunga , tak jak to zazwyczaj jest przy starcie . Jednak do tego słychać takie stukanie w środku , następnie przestaje i laptop się wyłącza i włącza po raz kolejny z tym samym dźwiękiem .
    Następnie przechodzi do kolejnej fazy i prosi o płytę CD/DVD , coś związanego z BOOT .

Tak więc uruchamiam go ponownie z płytą windowsa w środku . Po raz kolejny ta sama sytuacja co poprzednio z tym że teraz ładuje mi system z płyty , że mogę go zainstalować ponownie .
    Po którymś razie tej walki z wiatrakami postanowiłem to zrobić i chciałem postawić system na nowo . Jednak spotkało mnie kolejne rozczarowanie , bo gdy już wszedłem w "instalację niestandardową " , pokazuje się komunikat u dołu ,że nie może znaleźć dysków , a co za tym idzie nie można ponownie postawić systemu .

EDIT: Ahh i jeszcze dodam , że takie stukanie w środku laptopa zdarza się nawet podczas pracy laptopa i wtedy wszystko , dosłownie wszystko przestaje działać .

Tak się dzieje przy każdym stracie systemu .
    Nie mam bladego pojęcia o co chodzi i proszę o pomoc .
    Pozdrawiam

0 2
  • #2 31 Maj 2014 02:01
    Kasek21
    Poziom 43  

Masz problem z dyskiem twardym.

rafal943 napisał:
    jeszcze dodam , że takie stukanie w środku laptopa zdarza się nawet podczas pracy laptopa

Jeżeli system się uruchamia to zamieść screen z programu CrystalDiskInfo.

0
  • #3 31 Maj 2014 11:28
    rafal943
    Poziom 5  

O takiego screena Ci chodziło ?

Start Systemu - Nie chce się włączyć

0