Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zalana klawiatura w laptopie Toshibie Satellite A300

kamila343 31 Maj 2014 12:37 1926 3
  • #1 31 Maj 2014 12:37
    kamila343
    Poziom 2  

Przy laptopie to się pije, ale później wstyd się przyznać, ze się zalało klawiaturę. Zdarzenie miało miejsce wczoraj. Było to tylko kilka kropel soku, które spadły na strzałki i które od razu wytarłam do sucha. Początkowo nie działała tylko dolna strzałka, ale po chwili zaczęła wariować cała klawiatura. Dopiero wtedy wyjęłam baterię i wyłączyłam z zasilania laptopa. Wyjęłam klawisze i wytarłam wszystko spirytusem, po czym zostawiłam laptop na noc. Niestety dziś nadal jest ten sam problem. Działa cała klawiatura numeryczna, ale niektóre przyciski wpisują na raz kilka liter, jak np. Q=Aq, S=xsw, D=cd, itd. Niektóre klawisze w ogóle nie działają, a momentami strzałki wydają się być ciągle przyciśnięte. Moje pytanie jest takie. Czy przy wymianie klawiatury jest wymiana również ta błonka z gumowymi przyciskami? Wybaczcie, ale nie mam zielonego pojęcia jak to się nazywa. Dodam jeszcze, że poza klawiaturą, cały system działa bez zastrzeżeń, również touchpad, głośniki, sygnał wifi, klawiatura odbiera sygnały z klawiatury programowej, jak np. Caps lock. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

0 3
  • #2 31 Maj 2014 12:49
    wqq
    Poziom 21  

Zalana klawiatura w laptopie Toshibie Satellite A300 Tak wygląda klawiatura, wymieniasz jako całość...

2
  • #4 31 Maj 2014 13:00
    kamila343
    Poziom 2  

okej, dziękuje Wam bardzo:)

0