Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Ibiza 2 fl 1.4 mpi - Pytanie odnośnie ceny za naprawe

mateusz063 31 Maj 2014 12:46 2349 3
  • #1 31 Maj 2014 12:46
    mateusz063
    Poziom 10  

Witam serdecznie chciałbym zapytać ile by mnie mniej więcej wyniosła cena za naprawe takich części w seacie ibizie 2 fl 2000 rok 1.4 mpi

- rozrząd całe z pompą wody
    - sprzęgło
    - tarcze i klocki hamulcowe
    - łożysko oporowe na skrzyni ( jak puszcze sprzęgło na postoju na luzie to zaczyna coś tak jakby brzęczeć czy co a jak wcisne sprzęgło to cisza jest to chyba to łożysko). Interesuje mnie cena za naprawe i cena za części i prosiłbym o firmy jakich firm kupować

I chciałbym wiedzieć jakich rozmiarów ma być pierścień centrujący na felge aluminiową bo chce wsadzić 15 cali a nie wiem jaki kupić.

I oczywiście co myślicie o tym całym radiu na kasety fabrycznym można zwariować musze to wymienić ale nie wiem jak do kogo można by z tym podjechać.

Chciałbym założyć filtr stożkowy do tego seata, ale nie wiem czy jest taka możliwość bo filtr normalny jest chyba z tyłu?

Dziękuje za odpowiedzi

0 3
  • #2 01 Cze 2014 00:50
    tzok
    Moderator Samochody

mateusz063 napisał:
    - rozrząd całe z pompą wody
    - sprzęgło
    - tarcze i klocki hamulcowe
    - łożysko oporowe na skrzyni
    Pi razy drzwi części+wymiana 1600-1800zł, masz przyklejony temat z katalogami części to sobie poszukaj sam.

mateusz063 napisał:
    I oczywiście co myślicie o tym całym radiu na kasety fabrycznym
    Fabryczne radia zazwyczaj odbierają dużo lepiej niż marketowe. Ja bym go zostawił. Poza tym jeśli masz radio zintegrowane z całym panelem klimatyzacji (fabryczne) to bez wymiany całego panela nie ma możliwości założenia radia ISO.

mateusz063 napisał:
    Chciałbym założyć filtr stożkowy do tego seata
    Po co? Poza przyspieszonym zużyciem silnika ("sportowe" filtry zazwyczaj mają niższą skuteczność) nic Ci to nie da.

0
  • #3 01 Cze 2014 13:03
    AREK_GDYNIA
    Poziom 18  

"Poza tym jeśli masz radio zintegrowane z całym panelem klimatyzacji (fabryczne) to bez wymiany całego panela nie ma możliwości założenia radia ISO."
    Istnieje taka możliwość. Zakładałem takie radia w miejsce półki pod kierownicą. Trzeba zrobić przejściówki ISO takie, aby pozostawić tylko zasilanie fabrycznego radia. Podobny temat : https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1059386.html

0
  • #4 07 Cze 2014 14:39
    radek0008
    Poziom 9  

Witam, nie lepiej kupić młodsze auto.

0