Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam sprawdzonego zakładu regeneracji turbosprężarek

31 Maj 2014 16:49 1659 2
  • Poziom 18  
    Szukam zakładu regeneracji turbosprężarek.

Zależy mi na zakładzie, z którym ktoś z was regularnie (nie okazyjnie) współpracuje i oddał już wiele sprężarek do regeneracji i ma doświadczenie, że sprężarki są naprawione dobrze i chodzą bez zarzutu co najmniej przez czas na jaki zakład daje gwarancję.

Nie interesuje mnie pisemna gwarancja zakładu tylko dobra jakość wykonania usługi i rzetelność usługodawcy sprawdzona wielokrotnie przez kogoś z was.

Wszystko dlatego, że niedawno zleciłem regenerację turbosprężarki do Toyoty Rav4. Poprosiłem, aby wymieniono w niej wszystko co tylko podlega zużyciu a nie tylko części, które aktualnie są zużyte. Zakład dał cenę, powiedziałem że nie ma problemu i nie prosiłem o żadną zniżkę. Sprężarka leciała samolotem bo nie mieszkam w Polsce ani nawet w Europie. Była wysłana firmą kurierską a cena przesyłki była większa niż wartość tej sprężarki. Wszystko to po to aby nic się jej nie stało podczas transportu i żeby żyła długo i szczęśliwie. Samochód przejechał z tą sprężarką niewiele ponad 500km. Cieknie już z niej olej i ma spory luz. Została zamontowana do silnika po generalnym remoncie, który ja osobiście wykonywałem a robię ta robotę z rzetelnością. Świeży olej, świeży filtr oleju, silnik w dobrym stanie, więc nie wierzę, że sprężarka się zużyła z mojej winy.
    Reklamacja tej sprężarki nie jest dla mnie opłacalna ze względu na koszt transportu.

Szukam sprawdzonego zakładu bo mam obecnie kolejną sprężarkę do naprawy i chciałbym tą naprawę wykonać w Polsce. Tym razem nie chcę wstydu i strat pieniężnych. Proszę o namiary na sprawdzony (wielokrotnie) zakład. Nie chcę namiarów na zakład, który okazyjnie wykonał dla kogoś z was naprawę i szczęśliwie ta sprężarka chodzi dobrze. Wyłącznie zakład, z którym ktoś z was współpracuje od dawna. Obojętnie w jakiej części Polski.

Podejrzewam, że podawanie nazw zakładów na forum może być niemile widziane ze względu na reklamę więc żeby nie wywoływać zamieszania szczegółowy namiar proszę na priv.
  • Poziom 13  
    Autoexpert leszek ostrzolek radlin ul rybnicka ,124 turbiny bez reklamacji i zastrzezen,maja najlepsza maszyne do ustawiania turbin w polsce, polecam