Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam sprawdzonego zakładu regeneracji turbosprężarek

car centre 31 May 2014 16:49 1968 2
    car centre
    Level 18  
    Szukam zakładu regeneracji turbosprężarek.

Zależy mi na zakładzie, z którym ktoś z was regularnie (nie okazyjnie) współpracuje i oddał już wiele sprężarek do regeneracji i ma doświadczenie, że sprężarki są naprawione dobrze i chodzą bez zarzutu co najmniej przez czas na jaki zakład daje gwarancję.

Nie interesuje mnie pisemna gwarancja zakładu tylko dobra jakość wykonania usługi i rzetelność usługodawcy sprawdzona wielokrotnie przez kogoś z was.

Wszystko dlatego, że niedawno zleciłem regenerację turbosprężarki do Toyoty Rav4. Poprosiłem, aby wymieniono w niej wszystko co tylko podlega zużyciu a nie tylko części, które aktualnie są zużyte. Zakład dał cenę, powiedziałem że nie ma problemu i nie prosiłem o żadną zniżkę. Sprężarka leciała samolotem bo nie mieszkam w Polsce ani nawet w Europie. Była wysłana firmą kurierską a cena przesyłki była większa niż wartość tej sprężarki. Wszystko to po to aby nic się jej nie stało podczas transportu i żeby żyła długo i szczęśliwie. Samochód przejechał z tą sprężarką niewiele ponad 500km. Cieknie już z niej olej i ma spory luz. Została zamontowana do silnika po generalnym remoncie, który ja osobiście wykonywałem a robię ta robotę z rzetelnością. Świeży olej, świeży filtr oleju, silnik w dobrym stanie, więc nie wierzę, że sprężarka się zużyła z mojej winy.
    Reklamacja tej sprężarki nie jest dla mnie opłacalna ze względu na koszt transportu.

Szukam sprawdzonego zakładu bo mam obecnie kolejną sprężarkę do naprawy i chciałbym tą naprawę wykonać w Polsce. Tym razem nie chcę wstydu i strat pieniężnych. Proszę o namiary na sprawdzony (wielokrotnie) zakład. Nie chcę namiarów na zakład, który okazyjnie wykonał dla kogoś z was naprawę i szczęśliwie ta sprężarka chodzi dobrze. Wyłącznie zakład, z którym ktoś z was współpracuje od dawna. Obojętnie w jakiej części Polski.

Podejrzewam, że podawanie nazw zakładów na forum może być niemile widziane ze względu na reklamę więc żeby nie wywoływać zamieszania szczegółowy namiar proszę na priv.
    t3syncro
    Level 14  
    Autoexpert leszek ostrzolek radlin ul rybnicka ,124 turbiny bez reklamacji i zastrzezen,maja najlepsza maszyne do ustawiania turbin w polsce, polecam