Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Subwoofer do zestawu 2 głośników Creative'a

messqi10 31 May 2014 18:33 1143 5
    messqi10
    Level 9  
    Witam

Mam zestaw 2 głośników Creative (dołączone kilka ładnych lat temu do zestawu komputerowego z Optimusa). Ładnie grają i całkiem głośno, lecz mają słaby bas. Myślałem o dokupieniu do nich osobno suba, lecz nie wiem czy taki zestaw jest możliwy do złożenia i czy z subwooferem gniazdo słuchawkowe w laptopie się nie spali.. Nowego zestawu (choćby Logitech Z523) nie chcę kupować, myślałem tylko o dokupieniu subwoofera do tych głośniczków...
    DominTR3B
    Level 27  
    Jeśli dokupisz aktywny sub,to przez zwykły rożdzielacz minijack 1 na 2 [ https://obrazki.elektroda.pl/2059620000_1347292690.jpg ]łączysz jeden jack do satelitek a drugi jack do suba i nic się nie spali.Jednak ja kupił bym gotowy zestaw 2.1,mniej kabli i mniejszy pobór prądu oraz fabryczne zgranie głośników z subem.
    messqi10
    Level 9  
    Mam coś takiego :D początkowo myślałem, że to rozgałęzia jedno wejście Jack na dwie pary słuchawek, a tu proszę :) polecacie jakiś sub niedrogi?
    DominTR3B
    Level 27  
    messqi10 wrote:
    Mam coś takiego :D początkowo myślałem, że to rozgałęzia jedno wejście Jack na dwie pary słuchawek, a tu proszę :) polecacie jakiś sub niedrogi?

Na olx.pl dostaniesz niedrogi,być może bez satelitek,byleby była regulacja wzmocnienia ,ewentualnie częstotliwości odcięcia w nim.Najlepiej z normalnym wejściem "chinch" lub "minijack",marka według uznania bo przecież to jakość basu się liczy.
    messqi10
    Level 9  
    Jakaś konkretna marka, model?
    Xander_R
    Level 8  
    Do jednego wejścia w tym rożdzielaczu podłącz zestaw creative wraz z subwooferem, a w drugie subwoofer (ten dokupiony). A koncówka do laptopa. Ja miałem w taki sposób podpięte 2 subwoofery creative.

Pozdrawiam