Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po zainstalowaniu sterowników zmniejszył mi sie ekran w syncMaster SA300

31 Maj 2014 20:59 1173 4
  • Poziom 11  
    Moim problemem jest to ,że postawiłem system od nowa i instaluje sobie sterowniki do grafy ( r9 270x MSI ) i po zainstalowaniu sterowników po resecie kompa obraz zmniejszył mi się o ok 1 cm z kazdej strony. Próbowałem w menu monitora oraz w ustawieniach ekranu ,ale nic albo nie wiem jak to zrobić. Prosze o pomoc bo to jest denerwujące , z 22 calowego monitora zrobiło mi się 21 ;p

Monitor mam samsung syncMaster SA300 22' .
    podłączony jestem na hdmi.
  • Poziom 11  
    Dzięki za pomoc. Ale jeszcze jedna sprawa. bo okazało się ,że ster od grafy się nie powiódł przy instalacji. Jak wiecie to catalyst pobiera stery odrazu do wszystkiego, a wszystko się zainstalowało oprócz " sterownik graficzny AMD" i cały czas jestem na standardowej karcie VGA czyli tej z proca.
  • Poziom 11  
    a i próbowałem odinstalować i zainstalować na nowo i nic. Sam sterownik próbowałem zainstalować i tez to samo. A jak robię "rozwiąż problemy ze zgodnością" to w raporcie jest napisane " niezgodna aplikacja"

Dodano po 7 [minuty]:

no może pisze bzdurki bo nie jestem w sprawach IT geniuszem :p

Ale po to pisze ,żeby się was poradzić. No tak ale karta VGA to nie jest chyba dedykowana czyli w moim wypadku r9 series

Dodano po 8 [minuty]:

a ja chce poprawnie zainstalować moją r9 bo po to ją kupiłem. Sterowniki mam pobrane ze strony producenta więc nie wiem dlaczego są jakieś błędy :(

Dodano po 58 [minuty]:

Dodano po 10 [minuty]:

jeśli ktoś może mi szybko i sprawnie pomóc byłbym wdzieczny.

tutaj raport z instalacji Link

Dodano po 35 [sekundy]:

i tak jest za każdą próbą.

Dodano po 2 [godziny] 25 [minuty]:

Dobra problem ze sterownikami rozwiazany.

Ale pozostał problem ze zmniejszonym obrazem. W moim monitorze rozdzielczośc natywna wynosi 1920x 1080 i mam taką ustawioną (zalecane) . Obraz dalej jest pomniejszony. Prosze o wskazówki. Sterki od monitora tez zainstalowałem ,które polecił DriverMSG