Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Fibaro Fibaro
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Płyta Mastercook ID64ES - elementy prawa strona sterowanie - 300zł

wizdar 01 Cze 2014 14:59 1002 0
  • #1 01 Cze 2014 14:59
    wizdar
    Poziom 9  

Witam

mam do sprzedania elementy pochodzące z kuchenki Mastercook ID64ES. Booster+Timer+Memo? Praktycznie cała prawa strona bez modułu mocy.

Po naprawie jaka została wykonana zostały mi:

Działające :

- sterowanie sensorowe prawej strony z czarną plastikową podstawką. CENA - 200zł
    - "palniki" : największy i najmniejszy: śr. 21 cm / 3,1 kW, śr. 16 cm / 2,2 kW razem ze stelażem.
    Palniki mają czujnik temperatury - CENA ???

Uszkodzone :

- 2 uszkodzone moduły mocy - oryginalne. Z tego co pamiętam na jednym było słychać jakiś stycznik po włączeniu, na drugim nie. CENA - 100zł za 2szt.

- sterowanie sensorowe prawej strony, z tyłu widać 3 elementy, które wyglądają na uszkodzone. Po podłączeniu sterowanie kopnęło mnie w palec :D CENA ???

[Sprzedam] Płyta Mastercook ID64ES - elementy prawa strona sterowanie - 300zł

Zdjęcia : http://www.rim.moico.pl/plyta/

Wiem, że zdjęcia są poruszone. Jeśli będzie zainteresowanie dorzucę lepsze.

A oto jak wszedłem w posiadanie tych "skarbów" :D

Po tym jak padł moduł mocy i sterowanie prawej strony zostały mi wymienione moduł mocy na zamiennik AS0016689 i sterowanie sensorowe.
    Po jakimś miesiącu czasie padł moduł lewej strony. Przełożyłem moduł mocy na lewą stronę (ze względu na rozmiar "palników"). Stąd zostało praktycznie nieużywane sterowanie prawej strony.

CENA za wszystko to 300zł.
    Wszystkie ceny do negocjacji.
    Link do ogłoszenia na tablicy (olx) http://olx.pl/oferta/plyta-mastercook-id64es-elementy-CID628-ID64PBH.html

---NIEAKTUALNE---

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • Fibaro
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo