Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kolumny do Yamaha AX 700: Altus 300; Tonsil Maestro II czy Magnat Supreme 2000?

matrx500 02 Cze 2014 18:53 1221 0
    matrx500
    Poziom 1  
    Witam. Jestem zainteresowany zakupem kolumn do wzmacniacza stereo Yamaha AX 700. Zainteresowały mnie kolumny Altus 300, tonsil Maestro II oraz Magnat Supreme 2000. Które rozwiązanie byłoby najbardziej trafne do pokoju 20 m/kw jeśli interesowałaby mnie muzyka disco, troszkę electro. Nie jestem jakimś audiofilem; obecnie słucham z wieży panasonic ak 44 ale nie wystarcza mi ta moc ;/. Lubię dynamikę i mocny bas dlateko zastanawiałem się nad altusami 300 ale nie wiem czy nie będą za duże do takiego pomieszczenia bo czytałem już negatywne opinie na ten temat. Nie słuchałem żadnych z tych kolumn bo na razie nie mam jeszcze możliwości dlatego jestem ciekawy czy Tonsile Maestro II i magnaty 2000 potrafią zagrać też z odczuwalnym basem w takim pomieszczeniu i z dobrą dynamiką?

Czy miał ktoś do czynienia z tymi kolumnami lub z takim zestawieniem? Jeśli tak prosiłbym o podzielenie się bardziej szczegółową opinią ze zwróceniem uwagi na jakość dźwięku i moc basu w przypadku maestro i magnatów, bo w moc Altusów to nie wątpię ;)