Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

moj telewizor lg model 32LG70** nie widzi wifi

02 Cze 2014 22:46 1263 9
  • #1 02 Cze 2014 22:46
    2439577
    Użytkownik usunął konto  
  • #2 03 Cze 2014 09:12
    sosarek
    Poziom 43  

Jeżeli tablet jest wyposażony w gniazdo HDMI można go bez większych problemów podłączyć do tv (jeżeli ma odpowiednie wejście).

0
  • #3 03 Cze 2014 11:26
    mirex
    Poziom 43  

sosarek napisał:
    Jeżeli tablet jest wyposażony w gniazdo HDMI można go bez większych problemów podłączyć do tv (jeżeli ma odpowiednie wejście).

Ja rozumiem perypetie koleżanki azalia2, ale ciebie sosarek nie jestem po raz kolejny w stanie zrozumieć!

Czy tak trudno uprzytomnić sobie, że chodzi o połączenie bezprzewodowe, a nie żadne inne??

0
  • #4 03 Cze 2014 11:29
    sosarek
    Poziom 43  

azalia2 napisał:
    za pomoca kabla HDMIoraz adaptera polaczyc tablet z telewizorem

A ja nie rozumiem Twojego czepialstwa które nie wnosi nic do tematu, koleżanka napisała także o HDMI, więc odpisałem w tym temacie - wystarczy czytać uważnie postu użytkowników.

0
  • #5 03 Cze 2014 11:58
    mirex
    Poziom 43  

Aha. No fakt. W temacie. Jesteś. Padło hasło HDMI i już. Można pleść dowolne bzdury wokół tego HDMI, które tak ci się spodobało.
    No cóż, wypada życzyć powodzenia.

Na pomysł, że obrażasz inteligencję koleżanki (bo gdyby miała taką możliwość i w dodatku chciała mieć kabel przez całą chałupę, to by skorzystała) już nie wpadłeś. ;)
    Opowiadaj dalej bajki na tym forum. Ale nie dziw się, że każda będzie odpowiednio skomentowana.

0
  • #6 03 Cze 2014 15:38
    2439577
    Użytkownik usunął konto  
  • #7 03 Cze 2014 16:49
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

azalia2 napisał:
    Tylko mam pytanko czy dobrym zakupem do polaczenia tablet-telewizor bedzie adapter wifi ready do lg

azalia2 napisał:
    zadzwonilam do centrum serwisu LGi pan mi powiedzial ze moj model telewizora nie dosc ze nie widzi wifi to jeszcze mu zaden adapter nie pomoze

To oznacza jednoznacznie (no dla mnie na pewno), że nie masz nic kupować, bo i tak NIE zadziała.
    Skoro sam serwis tak twierdzi, to wątpię, by się mylili co do własnego tv!.
    I praktycznie pozostaje tylko połączenia kablowe po HDMI, o ile (znowu), tv sobie z tym poradzi, a, że tv z 2009, no cóż, to już można powiedzieć, że to stary trup, i nadzieja tylko w Bogu.

0
  • #8 03 Cze 2014 17:41
    mirex
    Poziom 43  

A może do USB by się dało coś wetknąć? ;)

0
  • #9 03 Cze 2014 17:54
    sosarek
    Poziom 43  

mirex napisał:
    A może do USB by się dało coś wetknąć? ;)

W specyfikacji jest jasno określone - USB (photos and music only). Kolejna sprawa - przeglądarkę internetową też koleżanka ma sobie sama do tv wgrać? Program do obsługi sieci także? Skoro sam producent nie przewidział możliwości podpięcia karty WiFi to jak ma to zrobić zwykły użytkownik?

0
  • #10 03 Cze 2014 18:10
    mirex
    Poziom 43  

Wiedziałem! :)

Chyba już dość dawno doszliśmy do etapu, że się nie da inaczej niż kabelkiem tych dwóch urządzeń połączyć ze sobą. Przynajmniej niektórzy. ;)
    A ten byłby wygodniejszy niż HDMI. ;)
    Pytanie znowu czy ... jakieś dwa metry zdadzą egzamin. ;)

A że muza i foto?? No cóż, w ogóle nie wiadomo, co szanowna koleżanka chce osiągnąć. Może właśnie oglądanie obrazków? ;)

Albo ... kolejny tablet, a ten pierwszy leżałby sobie przy TV, połączony przez HDMI z nim?
    Pewno coś dałoby się wykombinować, aby toto zadziałało, ale to już nie moja bajka. ;)

0