Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Curtis 25M1VT - Motorola brak koloru z DVD - dziwny przyp.

16 Kwi 2005 14:46 1005 4
  • Poziom 12  
    Witam
    Dziwny przypadek.???? DVD – Cyber Home podłączone do OTVC Curtis 25M1VT – obraz czarno biały (brak kolory). Wyjście sygnału z DVD może być RGB lub Video composit nie ma na to wpływu zawsze obraz bez koloru. Natomiast to DVD podłączone do innego OTVC – prawidłowo odtwarza – są kolory. Natomiast do tego telewizora podłączony np. VCR lub SAT oraz inne DVD przez Eurozłącze – obraz prawidłowy kolorowy .Podstawiłem pamieć z innego OTVC bez skutku. Proszę o jakieś sugestie.
  • Poziom 31  
    Witaj,sprawdż masy eurozłącza w TV i kablu łączącym ,miałem podobny przypadek w Panasoniku winna była masa kabla (urwana).Pozdr
  • Poziom 17  
    Miałem taki przypadek . wystarczyło przejść w ustawieniach DVD na "pal", a było ustawione na auto.
  • Poziom 12  
    Zostałem poproszony aby zakończyć temat więc to czynię. Problem nie został rozwiązany (wyjaśniony).
    1 – Kabel Euro prawidłowy – podsatwiałem trzy różne.
    2 – Ustawienia w DVD prawidłowe, wszystkie opcje jakie były możliwe próbowałem.
    Po prostu taki przypadek. Klient nie chciał zostawić sprzętu do dalszego rozwiązanie tego problemu. Wiem że zamienił się z kolegą na DVD - miał ten sam model razem kupowali w sklepie. Inaczej mówiąc problem rozwiązał się sam.