Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Record de luxe T-1345WAT

16 Kwi 2005 15:09 1732 11
  • Specjalista AGD
    Pposzukuje silniczka do pompki.Orginal to firma Selni SM 00203 N
    240V 90W 08A.Jezeli ktos posiada chetnie nabede.
    Z gory wielkie dzieki.
  • Specjalista urządzeń chłodniczych
    Rzuc na skaner, moze bedzie latwiej bo nazwa nic nie mowi poza tym ze to pewnie import zza Odry ;)
    Najtaniej byloby Ci przykrecic wkretami i wkleic na silikon silnik magnetyczny - Aspa po opiłowaniu sie dosc dobrze nadaje do reanimacji roznych"dziwolągów" ;)
    Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    ja mam dwie pompy wodne na 110V z ameryki podlaczylem je szeregowo zeby sie nie splily(lepiej wypomwuje wode z pralki :)
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    Mam male problemy z internetem.Nie mam czym zrobic skanu pralka toi u klienta.Po glebszym rozpoznaniu moge dodac ze jest to produkt francuski z 1994r. pralko-suszarka ladowana od gory prawdopodobnie firmy Thompson.
  • Specjalista AGD
    axxx napisał:
    produkt francuski z 1994r. pralko-suszarka ladowana od gory prawdopodobnie firmy Thompson.

Przyjmij wyrazy współczucia.
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    Dzieki Skryn to jest wlasnie to o co mi chodzi.
  • Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    Spogladalem na te elektronike jest to modul firmy eaton ani sladu jakiego kolwiek nadpalenia ,silnik AEG lozyska gut nawet nie tkniete pompa jest zamocowana w pozycji pochylej i po puszczeniu uszczelniacza pocieklo prosto na uzwojenie cewki maly blad konstrukcyjny ogolnie potwierdzam praleczka jest ok.
  • Pomocny post
    Poziom 1  
  • Specjalista AGD
    Silnik pompy wymieniony byl taki jak na fotografi powyzej.
    Konieczna byla jeszcze wymiana blokada klapy.