Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SDI Prędkość ściągania.

16 Kwi 2005 18:45 1664 10
  • Poziom 14  
    Witam. Mam pytanie do użytkowników SDI mianowicie jaką najwyższą prędkość transferu można uzyskać na SDI. U mnie najwięcej ile widzę to 10,5KB/s przy ściąganiu. Stronki internetowe dwa razy wolniej się przeładowywują niż w ISDN na jednym kanale (64k). Powiem tylko że posiadam router D-linka DI-804V, i czy on by coś spowalniał? Terminal pocztowy króry dostałem od TPSA to HIS, ale nie jestem w stanie podłączyć go do swojego kompa( chyba mam uwalone com-y).
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    Maks ile wyciagniesz to dokladnie 11.2KB/s.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Do osiągnięcia jest massymalnie 11.5 KB/s
    115,2Kb/s / (8+2) = 11,52 KB/s

Dzielone na 10 - 8 to normalne przeliczenie bitów na bajty, dodatkowe 2 bity przypadają na bit startu i stopu - SDI używa transmisji asynchronicznej.
  • Poziom 23  
    300 B/s pojdzie na naglowki :)
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Witam. Mam u siebie sdi i zastanawiam sie czy warto zmienic to na neostrade. Prosze o opinie czy w tej cenie bedzie lepiej czy gorzej. Pozdrawiam Adam
  • Poziom 15  
    poczekaj do 1 czerwca zobaczymy jaką TP "nieziemską" promocje na neo i w tedy sobie pozastanawiaszzrobi
  • Poziom 14  
    Ja bym nie brał od TP tylko od jakiś osiedlowych dostawców.
  • Poziom 23  
    Miałem SDI i przeszedłem na neo. SDI jest dobre tylko ze wzgledu na stały adres IP. Jeśli nie potrzebujecie stałego IP ( nie macie własnego serwera WWW lub pocztowego ) to naprawde polecam neo. Ja mam teraz 2Mb w pakiecie i prędkość ściągania dochodzi u mnie do 270kB. Jest to oczywiście zależne od całej sieci. W SDI zanim przeszedłem do neo miałem kłopot z otwarciem stron. Myśle, że jest to spowodowane brakiem inwestycji w ten system dostępu do netu.
    Witam. U mnie sdi otwiera wszystko bez problemu i w miare szybko.Obawiam sie tylko tego limitu, czasmi siedze wiecej czasami mniej ale nie chcialbym byc ograniczony :( Czy sa jakies darmowe liczniki abym mogl sprawdzic ile siedze i ile rzeczywiscie sciagam? Poczekam jeszcze do czerwca te pare dni, w sumie duzo juz nie zostalo. Pozdrawiam Adam
  • Poziom 22  
    aadamuss napisał:
    U mnie sdi otwiera wszystko bez problemu i w miare szybko. Obawiam się tylko tego limitu, czasmi siedze wiecej czasami mniej ale nie chcialbym byc ograniczony Adam

Jakie limity, na SDI ?? chyba pomyliłeś z NEO
    Obawiam sie tylko tego limitu po zmianie na neo:) Pozdr Adam