Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

podpiecie wzmaka do radia - opinie

16 Kwi 2005 21:44 1038 3
 • Poziom 12  
  mam pytanko:
  czy duza jest roznica w dzwieku jak podepne wzmaka przez kable glosnikowe a nie przez chinche?
  napewno bedzie gorszy dzwiek tylko jak bardzo? jezeli ktos ma cos do powiedzenia na ten temat to zapraszam do wypowiedzi.
 • Poziom 24  
  Witam nie rozumiem zbytnio twojego pytaniam ale jak zastosujesz przewody sygnałowe z radia do wzmacniacza zwykłe nie ektanowane to jakość sie niewontpliwie pogorszy tylko w jakim stopniu to jest to uzależnione od jego długości.Bo przewód działa jak antena i zbiera wszystkie śmieci które produkują inne urządzenia.Kabel tylko ekranowany.
 • Poziom 12  
  chodzi o to ze nie mam w radiu wyjscia na wzmacniacz dlatego chce podlaczyc to przez wyjscia na tylne glosniki. czy duzy bedzie spadek jakosci?
 • Poziom 24  
  Teraz cie rozumiem masz trzy możliwości zrobienia tego.

  Perwsza możliwość kupno wzmacniacza z wejściem hi input jest to wejście wysokonapięciowe podłanczasz wyjście radia te które idzie na głośniki bezpośrednio na to wejście.

  Druga możliwość wyciągnięcie sygnału z przed końcówki mocy radia.W tym przypadku bendą najmniejsze zniekształcenia

  Trzeca zbudowanie na wyjściu radnia dzielnika napięcia tak żeby na wyjściu dzielnika uzyskać odpowiedi poziom napięcia do którego wzmacniacz jest przystosowany.

  Co do jakości to niewiem czy zauważysz różnice pomiędzy tymi sposobami poprosty ludzkie ucho nie jest tak wrażliwe nie wyktyje wzrostu zniekształceń o 0,5%