Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung, f6400 - Przekazywanie treści TV (DVB-T) po WiFi

huki1 04 Cze 2014 13:23 1104 4
  • #1 04 Cze 2014 13:23
    huki1
    Poziom 8  

Witam,

Posiadam (jak w temacie) Samsunga F6400 i chciałbym przesłać treść (dostarczaną do TV po DVB-T) bezpośrednio do urządzenia przenośnego - najlepiej tabletu, po WiFi.

Wiem o aplikacji AllShare (SmartView) od samsunga, która to umożliwia ale działa ona zdaje się (na mojej Moto G, oprogramowanie pobrane "na lewo" spoza sklepu play, działa ale bez tej funkcji) tylko na dosłownie kilku tabletach i smartfonach tej firmy.

Moim celem jest zrobienie tak, żeby można było oglądać TV niekoniecznie siedząc przed nim na kanapie, a np. móc zabrać sobie taki mały tv do innego pokoju/łazienki. Oczywiście bez kabli.
    Jeśli ktoś zna inne rozwiązanie umożliwiające powyższe, to będę wdzięczny za sugestie.

0 4
  • #3 04 Cze 2014 15:37
    huki1
    Poziom 8  

Co do AllShare, to moja pomyłka wynikała z przekonania, że SmartView jest jego kontynuacją. Jak widać nie - są to aplikacje, które mają inne funkcjonalności.

sosarek napisał:

Nie da się bezpośrednio wysyłać strumienia video z tv na inne urządzenia.

Aha... To jak w takim razie mam rozumieć to co jest napisane tutaj:
    http://www.dobreprogramy.pl/djfoxer/Samsung-S...wany-Androidem-oficjalne-aplikacje,38716.html
    -->"Streaming kanałów na żywo ze Smart TV na smartfona bez kabli"

albo tutaj (artykuł z 2011 !!):

http://www.slashgear.com/samsung-smart-tv-liv...eaming-to-galaxy-tab-hands-on-video-15146318/

--> "smart TV streaming system that can squirt a live video feed from a D7000 or D8000 series HDTV to one of the company's Android-based devices"

??

0
  • #4 04 Cze 2014 15:56
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Smartfon, aplikacje, kalibrujesz tv i smartfona, oglądasz,
    tylko nie sugeruj się tym co tam napisano, to żaden dowód (to tylko zdjęcie i nic więcej), że to zadziała.
    Raczej wątpię, by takie coś było w Polsce możliwe z tunera DVB-T wbudowanego w tv, przez zbyt restrykcyjne podejście do "własności intelektualnej", a dalej, możesz sobie resztę dopowiedzieć.

0
  • #5 04 Cze 2014 20:44
    grubs
    Poziom 32  

Kolego jeżeli chodzi o sam streaming na żywo to TV samsung współpracują tylko z nowymi Tabletami i telefonami samsunga z tego co się orientuję.
    Wszelkie informacje uzyskasz dzwoniąc na infolinię samsunga jeżeli chodzi o ten typ połączenia.
    Podejrzewam że jednak odpowiedź będzie taka jak napisałem wyżej.

0