Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamera obrotowa, co wybrać ?

Lukasz3232 18 Apr 2005 16:41 2660 4
lampy.pl
    Lukasz3232
    Level 19  
    Potrzebuję porady. Jaką polecacie kamerę obrotową na posesję tak żeby pracowała prawidłowo zarówno w dzień jak i w nocy ?
    Obecnie mam kamerkę marki OPTIVA i jest strasznie badziewiasta, wchodzą zakłócenia a w nocy praktycznie nic nie widać.

Poszukuję czegoś w cenie do 5-6 tysięcy

Dzięki za pomoc:

Łukasz
  • lampy.pl
    Robert H
    Level 20  
    Odwiedź strone www.tayama.com.pl tani i w miare jakościowo dobry sprzęt lub firme NOVUS
  • lampy.pl
    marcin4642
    Level 15  
    Prawdopodobnie najlepsze kamery obrotowe to Pelco ale ja osobiście ich nie montowałem , zato instalowałem Mante którą można kupić tylko od Siemensa. Rewelacyjny sprzęt, w trybie nocnym II widzi jak w dzień przy minimalnym oświetleniu, to jest składak robiony u nas w kraju - ale bezbłedny( kamery -Mintron , obiektywy - Canon, obudowy i elektronika - Siemens) Bardzo gorąco polecam , przy skutecznej negocjacji pewnie da się uzyskać zbliżoną cenę. Pozdrawiam.
    tytan
    Level 11  
    Nie napisałeś czy to ma być cz/b , czy też kolor, jakie są warunki oświetlenia w nocy( czy jest jakieś oświetlenie posesji ).
    Jeżeli ma to być kamera kolor, to polecam SAMSUNG SCC-643P, taką zainstalowałem i Klient jest bardzo zadowolony. Więcej o kamerze na stronie www.aasset.pl.
    kornik18704
    Level 12  
    U znajomego na posesji wlasnie maja kamerke firmy NOVUS nie wiem jaki model ale jest bardzo fajna-Polecam