Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Omega B 94r. - rozkodowany kluczyk

trytronik 18 Kwi 2005 20:41 894 2
  • #1 18 Kwi 2005 20:41
    trytronik
    Poziom 22  

Witam

Mam ogromną prośbe do kolegów z forum aby mi pomogli. Dostałem w naprawe w/w samochód ponieważ brakowało wskazań prędkościemierza no i to zrobiłem. Ale w kluczyka jest także central i samochód właśnie tym przyciskiem zamknąłem ale już otworzyć nie mogłem więc normalnie otworzyłem mechanicznie, no i problem polega na tym, że nie mogę odpalić samochodu a świeci sie na czerwono przycisk z uciekającym ludzikiem (przycisk przy pokrętłach od nawiewu). Czy ktoś może mi pomóc w tym jak to uruchomić.
    Podejrzewam że pilot w kluczyku od centrala się wykodował, posiadam jakaś procedure ale ona nie dała żadnego skutku (baterie w pilocie sprawdziłem).

Proszę o pomoc.

Krzysztof

0 2
  • Pomocny post
    #2 18 Kwi 2005 23:10
    Krawczak
    Poziom 31  

Witaj, a czy pilot wogóle wysyła ,sprawdż na testerze podczerwieni (taki do pilotów wystarczy)i przelutuj cały nadajnik podmiana mikro swicha nie zaszkodzi ,jeżeli masz drugi pilot zamien eeprom 24c00 i zobaczymy .Pozdr

0
  • Pomocny post
    #3 18 Kwi 2005 23:17
    janusz kaczor
    Spec od samochodów

Witam .Włącz zpłon,otwórz drzwi ,przciśnij przycisk na pilocie (pilot skierowany wkierunku odbiornika oczko w podsufitce )lampka oświetlenia wnętrza powinna zgasnąć 2 razy.To jest uzgodnienie kodu.Powinno działać.

0