Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Omega B 94r. - rozkodowany kluczyk

18 Apr 2005 20:41 1533 2
 • Level 22  
  Witam

  Mam ogromną prośbe do kolegów z forum aby mi pomogli. Dostałem w naprawe w/w samochód ponieważ brakowało wskazań prędkościemierza no i to zrobiłem. Ale w kluczyka jest także central i samochód właśnie tym przyciskiem zamknąłem ale już otworzyć nie mogłem więc normalnie otworzyłem mechanicznie, no i problem polega na tym, że nie mogę odpalić samochodu a świeci sie na czerwono przycisk z uciekającym ludzikiem (przycisk przy pokrętłach od nawiewu). Czy ktoś może mi pomóc w tym jak to uruchomić.
  Podejrzewam że pilot w kluczyku od centrala się wykodował, posiadam jakaś procedure ale ona nie dała żadnego skutku (baterie w pilocie sprawdziłem).

  Proszę o pomoc.

  Krzysztof
 • Helpful post
  Level 31  
  Witaj, a czy pilot wogóle wysyła ,sprawdż na testerze podczerwieni (taki do pilotów wystarczy)i przelutuj cały nadajnik podmiana mikro swicha nie zaszkodzi ,jeżeli masz drugi pilot zamien eeprom 24c00 i zobaczymy .Pozdr
 • Helpful post
  Cars specialist
  Witam .Włącz zpłon,otwórz drzwi ,przciśnij przycisk na pilocie (pilot skierowany wkierunku odbiornika oczko w podsufitce )lampka oświetlenia wnętrza powinna zgasnąć 2 razy.To jest uzgodnienie kodu.Powinno działać.