Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
TespolTespol
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

toyota corolla E11 ??????

18 Apr 2005 22:50 4782 3
  • Level 2  
    mam pytanie moja toyota corolla 1.6 ma dziwne obroty wachaja sie od 700-1100 "skacza" do 3000 ciagnie a później tak dziwnie szarpie jak by sprzegło ale jak sie nagrzee w trasie ma przebłyski ze cignie tak jak powinna jak mozna to prosze o pomoc
  • TespolTespol
  • Level 14  
    To wygląda tak jakby dostawał lewego powietrza. Ale napisz coś więcej czy masz tam instalacje gazową?
    I czy są może jakieś kody. Tzn czy świeci ci po zapalemiu silnika kontrolka silnika na liczniku?
  • TespolTespol
  • Level 2  
    Nie mam instalacji gazowej, znajomy mi mówił ze to jest sprzęgło ale nie chce mi sie wierzyc, jak by to było sprzęgło to by przepuszczał od 1000-3000 obrotów a tak sie nie dzieje skaczą te obroty po 3000 i dziwnie skacze obrotosciomierz 3-4 i troche szarpie jak docisne to gaz to zaczyna ciagnac ale jakos sie wstydzie i nieraz przepuszcza.
    jak go odpale i dodam gazu do 5 tys i puszcze wskazówka dziwnie sie wacha góra dół ok 300-400 obrotów i spada do wolnych i wacha sie do 1000, moze to jakis czójnik a co do kontolek nic sie nie dzieje odpala normalnie bez gazu i gasna kontolki jak byc powinno z góry dziekuje.
  • Level 10  
    Raczej zapłon.
    Sprawdz ew. wymien kable Wysokiego Napięcia, sprawdz ew. wymień kopółke, sprawdż ew. wymień palec rozdielacza.
    Proponuje jeszcze sprawdzic przepustnice noże byc zabrudzona.