Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hard reset telefonu. Czy zostanie język polski? Telefon Zte v970

04 Cze 2014 17:52 3066 3
  • Poziom 11  
    Witam mój ekran w zte zaczął migać i chciałbym zrobić hard reset. Mój telefon jest zza granicy i prawdopodobnie ma wgrane spolszczenie. Czy jeżeli wykonam taki reset to czy przypadkiem nie ustawi mi się język chiński lub jakiś inny tylko zostanie polski? I mój drugi problem to nie za bardzo wiem gdzie w opcjach jest możliwość wykonania takiego resetu. Moja wersja androida to 4.1.1. Proszę o pomoc.
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    Mógłbyś napisać co to za model. Jeżeli masz polskie menu to dany soft ma język polski, co do hard resetu -> www.hard-reset.com pierwszy link z google
  • Poziom 11  
    Szukałem w google tyle że wszyscy mają przywróć ustawienia fabryczne Ja mam tylko w opcjach ,,Kopia i kasowanie danych" dwie opcje albo utworzyć kopię zapasową albo reset drm czy ta druga opcja to właśnie jest to czego szukam? Nie chcę niczego popsuć więc wolę spytać
  • Poziom 23  
    rawison napisał:
    Szukałem w google tyle że wszyscy mają przywróć ustawienia fabryczne Ja mam tylko w opcjach ,,Kopia i kasowanie danych" dwie opcje albo utworzyć kopię zapasową albo reset drm czy ta druga opcja to właśnie jest to czego szukam? Nie chcę niczego popsuć więc wolę spytać

Nic nie zepsujesz, nie ma możliwości usunięcia systemu z pozycji androida :D
    u mnie w androidzie 4.0.4 jest w kopia i kasowanie danych funkcja ustawienia fabryczne.Drugą metodą to strona, którą Ci wcześniej podałem: http://www.hard-reset.in/ZTE/

Dodano po 5 [minuty]:

Ups... wcześniej podałem złą końcówkę zamiast in dałem com, sorki za pomyłkę :)