Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Inne] kuchenka Amica Super Line z elektrycznym piekarnikiem i 1 palnikiem

04 Cze 2014 18:08 12474 3
 • Poziom 6  
  Szanowni uczestnicy Forum Elektroda.
  Kupiłem w internecie na podstawie opisu, zdjęcia i zapewnień telefonicznych o dobrym stanie, starą i jak się okazało niekompletną kuchenkę Amica. Skusiła mnie cena 150 zł, a że jestem osobą niepełnosprawną i na rencie, więc kwota i zapewnienia o sprawności kuchenki mnie przekonały.
  Mam z nią wiele problemów, a jeszcze nie podłączona do gazu.
  A mianowicie:
  - szuflada pod piekarnikiem zapada się przy wsuwaniu, nie wiem jak ma wyglądać kompletna prowadnica.
  - brak chyba osłony obudowy pod szuflada, obecna maskownica - chyba pleksi, pokryte jest silikonem - jakby coś jeszcze miało tam być.
  Elementy dwóch największych palników też mocno sfatygowane i nie wiem czy są one do kupienia.
  - pokrętła, opisy na nich są starte i nie wiem co i jak ustawiam.
  - ruszają się iskrowniki, przy dużym palniku jest ukruszona jego obudowa i wychodzi do góry. By je wyciągnąć i ewentualnie wymienić trzeba zdjąć blachę?

  Niestety, nie mam instrukcji i nie wiem gdzie ją zdobyć. Nie mam żadnych do niej papierów, a i tabliczki znamionowej gdzie byłby jej model też nigdzie nie ma.

  Na maila mogę wysłać zdjęcia elementów budzących moje obawy, jeśli tylko dobra duszyczka zechce mi pomóc, doradzić to z serca bardzo, bardzo proszę.


  [Inne] kuchenka Amica Super Line z elektrycznym piekarnikiem i 1 palnikiem [Inne] kuchenka Amica Super Line z elektrycznym piekarnikiem i 1 palnikiem [Inne] kuchenka Amica Super Line z elektrycznym piekarnikiem i 1 palnikiem [Inne] kuchenka Amica Super Line z elektrycznym piekarnikiem i 1 palnikiem [Inne] kuchenka Amica Super Line z elektrycznym piekarnikiem i 1 palnikiem [Inne] kuchenka Amica Super Line z elektrycznym piekarnikiem i 1 palnikiem
 • Pomocny post
  Poziom 20  
  Jest to kuchnia typu SEG.....z palnikami typu Sabaf I.
  Nie wiem czy mogę podać adres sklepu,bo kiedyś podałem to dostałem opieprz,choć ten sklep jest na którejś stronie w tym forum.Zadzwoń do mnie, to się dowiesz.Co do szuflady ,to ją wyjmij całkiem i na suwnicach z tyłu będą dwa plastiki.Przesuń je do samego przodu,po czym wsadź szufladę zaczepami bocznymi w suwaki,podnieś za przód szuflady do góry aby wskoczyły zaczepy na swoje miejsce.wypoziomuj szufladę i powinna się wsunąć już prawidłowo do końca.
 • Poziom 6  
  Bardzo dziękuję za nadzieję i dobre słowo przed nocą. Jutro oczywiście przedzwonię, wcześniej poeksperymentuję w/g Pana wskazówek z szufladą i dam znać o efektach.
  Nie wiem w jakich godzinach najlepiej dzwonić, by nie przeszkadzać.
  Jeszcze raz serdecznie dziękuję za odzew, pozdrawiam Piotrek
 • Poziom 6  
  Witam ponownie,
  wszedłem na podaną stronę sklepu, niestety ceny asortymentu w nim oferowanego są chyba najdroższe spośród oferowanych w innych sklepach internetowych.
  Ale dziękuję za dobre rady w temacie usunięcia usterek kuchenki, wszystkie w 100% trafne, dziękuję i pozdrawiam Piotr