Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ubiquiti - nanostation m2

doli2 05 Cze 2014 19:38 1500 0
 • #1 05 Cze 2014 19:38
  doli2
  Poziom 9  

  Witam Szanownych Forumowiczów!!!
  Potrzebuję pomocy w rozwiązaniu poniższego problemu.

  Posiadam urządzenie UBIQUITI NANOSTATION M2 , po zalogowaniu się urządzenia do sieci występuje brak wyświetlaniem pierwszej strony WWW z przekierowaniem na stronę logowania PPPoE (login i hasło pobrane z punktu udostępniającego WI-FI), bądź strony startowej z zatwierdzenia regulaminu lub tam gdzie trzeba wpisać kod SMS żeby dalej móc przeglądać WWW są to darmowe hotspoty . (np. wpisuję www.onet.pl ale przekierowuje się automatycznie na stronę logowania, wpisując adres strony logowania też nie wchodzi ). Urządzenie prawidłowo loguje się do sieci, następnie przestawiam połączenie lokalne z statycznego na automatyczne IP(zgodnie z zasadą), przestawiając lub nie i tak można wyświetlić strony WWW do zalogowania bądź zatwierdzenia regulaminu, na tych samych hotspotach karta WI-FI w laptopie i kolejna karta WI-FI ALPHA na usb łączy się i wyświetla stronę logowania. Używam FIREFOX, CHROME oraz IE. Oprogramowanie UBIQUITI zostało zaktualizowane do najnowszego, przestawienie na tryb pracy radia z "WDS". nie pomaga.

  Przykładowa strona z przekierowaniem zapisana dzięki karcie WIFI usb:
  „Połączenie szyfrowane: wysoki poziom szyfrowania(TLS,DHE_RSA_WITH_AES_128_CBC_SHA , 128-BITOWE KLUCZE: Oglądana strona została zaszyfrowana przed przesłaniem przez sieć Internet.”
  Inna strona o tych samych właściwościach j.w w innym hotspocie wyświetla się.

  Niektóre HOTSPOTY ze stronami logowania PPPoE i wszystkie inne bez logowania działają prawidłowo na NANOSTATION M2. Proszę o pomoc jak ustawić urządzenie lub przeglądarkę tak ażeby wyświetlało WWW w PPPoE tak jak na zwykłych kartach WIFI. UBIQUITI ma lepszy zasięg od zwykłych kart na usb. ubiquiti - nanostation m2 ubiquiti - nanostation m2 ubiquiti - nanostation m2 ubiquiti - nanostation m2 ubiquiti - nanostation m2 ubiquiti - nanostation m2

  0 0