Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Mini S5570 - brak zasięgu , czasami biały LCD

06 Cze 2014 11:00 2442 4
  • Poziom 15  
    Witam,posiadam problem z moim Mini. Otóż gdy go kupiłem już od samego początku ma problem z zasięgiem,otóż w miejscu gdzie powinny być kreski jest przekreślone kółko i nie mogę nigdzie dzwonić, lecz gdy ręcznie zarejestruję się łączy się z nią w ustawieniach jest stan Połączono, typ sieci wykrywa Orange PL siła -105dbi, lecz i tak pasek zasięgu jest kółko przekreślone i nadal nie mogę nigdzie dzwonić , czasem tylko dojdą do mnie jakieś sms-y. Przed moim zakupem , w telefonie był ściągany simlock i zastanawiam się czy to nie jest tego wina czy nie został źle zdjęty simlock.Wgrałem nowe oprogramowanie ver.2.3.6 lecz to nie rozwiązało problemu.Drugim problemem jaki mam z Galaxy jest to iż, czasami robi się biały wyświetlacz i dopiero o resecie(wyjęcie i włożenie baterii) jest normalnie,zdarza się to w różnych odstępach czasu , czasami potrafi i 5 razy pod rząd a czasami przez kilka godzin jest w porządku.Czy ktoś jest w stanie mi pomóc z moimi problemami z tym telefonem? z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Nie przywracałem ponieważ Kies nie chciał wykryć mi telefonu , łączył się , i po chwili rozłączał i był komunikat że nie można wykryć urządzenia , ODIN też dopiero za 3czy4 razem wykrył mi telefon i dało się wgrać oprogramowanie, wcześniej była wersja 2.2 ja wgrałem 2.3.6
  • Poziom 25  
    Gdybym miał zgadywać to bym powiedział, że telefon po zalaniu, ale to trzeba by płytę obejrzeć.
  • Poziom 15  
    Wątpię żeby telefon był po zalaniu , ponieważ gdy wymieniałem wyświetlacz oglądałem ją i wyglądało wszystko w porządku , ja podejrzewam iż jest to wina źle zdjętego simlocka.
    EDIT. Zapomniałem dodać iż , w trybie debugowania USB mogę normalnie zgrywać na telefon/z telefonu i przebiega to bez żadnych zakłóceń , bez zrywania połączenia oraz nie ma problemów z wykryciem telefonu.