Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Vostro 3550, nie wykrywa karty sieciowej

Czabcio 06 Cze 2014 21:14 5082 5
  • #1 06 Cze 2014 21:14
    Czabcio
    Poziom 10  

Witam. Mam pewien problem, zrobiłem formata laptopa Dell Vertoso 3550 i nie mam pojęcia co dalej robić. Wszystkie sterowniki chyba wgrałem, ale żadne nie nie spowodowały wykrywania karty sieciowej. Dodam, że nie mam żadnych płytek prócz windowsa. Internet po kablu działa ale jak zrobić wifi już nie wiem. Pomożecie?

PS. W everescie pokazuje, że jest niby jakieś Atheros AR9285 ale nie wiem o co już chodzi

Dodano po 57 [minuty]:

Udało się zrobic żeby było Dell Wireless w menedżer urządzeń ale jest taki żółty znaczek i chyba nie działa jak powinno

1 5
  • #3 06 Cze 2014 23:06
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

Czabcio napisał:
    zrobiłem formata laptopa Dell Vertoso 3550 i nie mam pojęcia co dalej robić

I oczywiście, jak 99% użyszkodników, zapomniałeś spisać, co dokładnie komputer posiada.
    Czabcio napisał:
    Dodam, że nie mam żadnych płytek prócz windowsa

To jak komputer działał, trzeba było sobie ściągnąć co potrzeba - a tak.....
    Czabcio napisał:
    Atheros AR9285

http://www.atheros.cz/atheros-wireless-drivers.php

0
  • #4 07 Cze 2014 11:47
    Czabcio
    Poziom 10  

Epox napisał:
    Jaki system? Poda kolega identyfikator urządzenia wg instrukcji https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1228905.html

Przepraszam, zapomniałem podać na początku. System to win7
    Identyfikator sprzętu:
    PCI\VEN_168C&DEV_002B&SUBSYS_02051028&REV_01
    PCI\VEN_168C&DEV_002B&SUBSYS_02051028
    PCI\VEN_168C&DEV_002B&CC_028000
    PCI\VEN_168C&DEV_002B&CC_0280

KOCUREK1970 napisał:
    Czabcio napisał:
    zrobiłem formata laptopa Dell Vertoso 3550 i nie mam pojęcia co dalej robić

I oczywiście, jak 99% użyszkodników, zapomniałeś spisać, co dokładnie komputer posiada.
    Czabcio napisał:
    Dodam, że nie mam żadnych płytek prócz windowsa

To jak komputer działał, trzeba było sobie ściągnąć co potrzeba - a tak.....
    Czabcio napisał:
    Atheros AR9285

http://www.atheros.cz/atheros-wireless-drivers.php

No tak, mądry Polak po szkodzie ;x Byłem pewien, że tak jak na normalnym PC, wszystkie stery ściągnie sam automatycznie. Te sterowniki Atheros już wcześniej widziałem ale dużo mi to nie pomogło.

Dzięki za zainteresowanie.

0
  • #6 07 Cze 2014 15:57
    Czabcio
    Poziom 10  

Niestety blue screen przy końcu instalacji ;x Po tym muszę 2 razy uruchomić ponownie laptopa, bo touchpad wariuje.

Dodano po 18 [minuty]:

Udało się zainstalować, ale tylko bluetooth chyba, ponieważ dalej jest ta żółta ikonka w menedżerze urządzeń przy Dell Wireless

Dodano po 6 [minuty]:

Wpadłem na pewien pomysł, może ten sterownik za pierwszym razem się źle wgrał i teraz tak krzyczy? Nie będzie problemu później jak bym odinstalował urządzenie wraz z sterownikiem? Bo widzę w menedżerze urządzeń jest opcja Odinstaluj.

Dodano po 1 [godziny] 12 [minuty]:

Zrobiłem to i na 2 sekundy się pojawia ta ikonka z zasięgiem wifi i blue screen ;x

Nie mam już pomysłu i spróbuję znów formata

Dodano po 2 [godziny] 24 [minuty]:

Po formacie, zainstalowałem stery ponownie według kolejności i wszystko działa. Jak ktoś będzie miał taki sam problem to chyba jedyne wyjscie format i instalowanie według kolejnosci podanej przez producenta. Dziękuję za pomoc.

0
  Szukaj w 5mln produktów