Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 b6 quattro vs Peugeot 407

K__M__L 06 Cze 2014 21:05 1110 2
  • #1 06 Cze 2014 21:05
    K__M__L
    Poziom 9  

Witam ,

stoje przed wyborem Audi A4 b6 2002 1.8 turbo 150KM quattro vs Peugeot 407 2006 2.0 143KM .

Dodam ze oba auta z niemiec . Bardziej podoba mi sie peugeot ale wieksze zaufanie mam do audi. audi 1000€ drozsze . Jak myslicie co bedzie lepsze? Awaryjnosc , przykladowe ceny czesci, komfort ..

0 2
  • #2 13 Cze 2014 23:15
    tzok
    Moderator Samochody

Peugeot jest o wiele nowszą konstrukcją i co dzisiaj coraz rzadsze ma większy ale wolnossący silnik. To popularny model w klasie średniej ale z uwagi na większe zaawansowanie techniczne wymaga bardziej fachowej obsługi serwisowej, innymi słowy - nie polecam go serwisować u "pana Czesia" w stodole. Za Audi przemawia w zasadzie tylko Quattro, ale czy jest Ci potrzebne i czy jesteś się w stanie pogodzić z większym spalaniem i gorszymi osiągami przy porównywalnej mocy silnika? Do tego Audi ma już lata świetności za sobą, to 12 letni, wyeksploatowany samochód.

0
  • #3 14 Cze 2014 07:16
    chojinka
    Poziom 27  

Audi - to taka wielka niespodzianka, może wyjść po zakupie parę problemów i pociągnie po kieszeni że sprzedasz 1000euro taniej inż peugeota, byle mieć problem z głowy. silnik z turbinką, zawieszenie i układ 4x4 który prawdopodobnie nie był serwisowany przez osatnie ileś lat, czyli od końca gwarancji -10 lat
    Peugeot albo citroen C5 - kup w tej samej cenie co audi peugeota i ciesz się tanim w serwisowaniu autem i świetnym silnikiem - bezawaryjnym i bezproblemowym. zwykły benzyniak nie ma nadzwyczajnych problemów!zawieszenie też mało awaryjne a komputery w tych autach nie psują się od tak jak to poscy mechanicy twierdzą - są to najczęściej zwykli partacze i złodzieje, więc naciągają naiwnych ludzi.

Moderowany przez manta:

Odpocznij od forum,
    nie ubliżaj innym,
    bo nie lubię jak ktoś mnie za darmo wyzywa od złodziei.
    Urlop 14 dni.

0