Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

xsara picasso 1,6 95KM 2005r

joseph2 07 Jun 2014 23:35 1122 5
    joseph2
    Level 8  
    Posiadam sam. xsara picasso 1,6 95KM. Moje zapytanie dot. stale za陰czonego went. ch這dzenia silnika. Klima prawid這wo "pilnuje" temp. zadanej (jej inst. jest szczelna, czynnik ch這dz帷y na prawid這wym poziomie). Podejrzewam czujnik (dwustan) ci郾ienia umieszczony na bloku ch這dnicy. Nie przychodzi mi jednak jakikolwiek b陰d. Przed ew. wizyt u diagnosty chcia豚ym wrzuci ten temat. Mo瞠 jaka bratnia dusza wesprze mnie w problemie. B璠 wdzi璚zny za pomoc...
    User removed account
    User removed account  
    joseph2
    Level 8  
    Problem w tym 瞠 na zimnym silniku przy wy陰czonej klimie dzieje si to samo. Pod filtrem olejowym jest jaki czujnik. W zwi您ku z tym 瞠 mam niewielk nieszczelno嗆 na jego korpusie troch oleju zwil瘸 go. Obecnie jest troch wysmarowany. Mo瞠 to jest ten problem. Wyci庵a貫m ju wspomniany wcze郾iej czujnik (dwustan ci郾ienia w uk豉dzie klimy na bloku ch這dnicy) bez efektu.
    User removed account
    User removed account  
    joseph2
    Level 8  
    Dok豉dnie sprawdzi貫m. To jednak dmuchawa. Po za陰czeniu silnika w陰cza si na max-a. Gdy za陰czam klim to s造cha 瞠 na郵edza temp. zadan i "nak豉da si" na wysokie wysterowanie wentylatora. Czasami gdy temp. rzeczywista zbli瘸 si do zadanej obroty went. jakby lekko si obni瘸j. Nie mniej jednak ci庵le pracuje. Odpina貫m kilka czujnik闚 - nie pomog這.
    autoas
    Level 42  
    joseph2 wrote:
    Odpina貫m kilka czujnik闚 - nie pomog這.

Jak teraz po takim bezsensownym poszukiwaniu usterki, naprawi auto, jak zrobi diagnostyk....eh..