Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW 5 - Co sądzicie o tym BMW ?

dominior2 08 Cze 2014 13:52 765 7
  • #1 08 Cze 2014 13:52
    dominior2
    Poziom 12  

Witam,
    Interesuje mnie Wasza opinia odnośnie BMW
    http://allegro.pl/bmw-serii-5-m-pakiet-pierwszy-wlasciciel-i4305257699.html
    wiem że trochę niski przebieg ale to kwestia weryfikacji.
    Do auta mam dosyć spory dystans dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem ze zdalnej pomocy firmy która robi takie ekspertyzy:
    www.moto-zakup.pl
    czy słyszeliście o niej ? W opiniach widać że klienci są zadowoleni. Co o tym sądzicie ? Nie uśmiecha mi się jazda po szrota, tracenie czasu i pieniędzy i kolejne rozczarowania.

0 7
  • #2 09 Cze 2014 11:56
    dominior2
    Poziom 12  

Nikt nie ma żadnych pomysłów ani sugestii ?

0
  • #3 09 Cze 2014 12:33
    andrzej lukaszewicz
    Poziom 38  

Ze zdjęć i opisu sam możesz wysnuć to samo co inni. Nik za Ciebie tam nie pojedzie i nie sprawdzi ...
    Bardzo dużo mozna wyczuć po rozmowie z właścicielem zadając mu odpowiednie pytania.
    Zawsze możesz wziąć "szwagra" i sprzedawca sam zacznie "sypać": :D
    https://www.youtube.com/watch?v=BXCJmN-Koeo

0
  • #4 09 Cze 2014 12:51
    dominior2
    Poziom 12  

No właśnie na zdjęciach wszystko wygląda zawsze pięknie tak samo przez telefon. Obejrzałem w swojej okolicy już chyba z 10 aut i nic nie mogę trafić. Już mam powoli dosyć szukania i użerania się z handlarzami. Niektórzy przez telefon to takie mruki że głowa mała. Wszystkie bezwypadkowe oryginalny przebieg itp. a po przyjeździe ja nie wiem Panie, ja taki sprowadziłem i co mu można zrobić.
    Nie chcę pędzić po całej Polsce bo w rejonie już mi się auta wyczerpały. Zastanawiam się czy aby nie skorzystać z usługi tego moto-zakup dzisiaj rozmawiałem z człowiekiem - wydał się bardzo rzeczowy i przyjemny. Nie chcę już tracić czasu i pieniędzy na podróże. To BMW chyba dam im do sprawdzenia. Wyjdzie mnie to taniej niż sam mam jechać a może akurat się uda.

0
  • #5 09 Cze 2014 20:11
    manta
    Poziom 39  

No to zleć im usługę i d... nie zawracaj. Dają gwarancje na swoją opinię? Możesz ich zaskarżyć? No to do dzieła, jak byś nie patrzył jesteś wygrany. Nawet jak kupisz coś, co rozjechał walec.

0
  • #6 10 Cze 2014 14:48
    dominior2
    Poziom 12  

Nie no ja nie chcę zawracać d... chciałem tylko zapytać o Wasze opinię bo co dwie głowy to nie jedna :) liczyłem na jakieś uwagi.
    Rozmawiałem z właścicielem i mówi że dają gwarancje na to co jest w raportach i że nie mają żadnego interesu w tym czy to auto się sprzeda czy nie - z resztą patrzyłem na przykładowe takie inspekcje i litości dla sprzedających tam raczej nie widać.
    Ta gwarancja na używane auta ogólnie to chyba tylko chwyt marketingowy bo widziałem że niektóre komisy takiego czegoś udzielają.

0
  • #7 10 Cze 2014 15:04
    cirrostrato
    Poziom 36  

dominior2 napisał:
    Rozmawiałem z właścicielem i mówi......że nie mają żadnego interesu w tym czy to auto się sprzeda czy nie
    Po takich odzywkach olał bym tego sprzedawcę, przecież podobnych ofert są setki.

0
  • #8 10 Cze 2014 15:16
    dominior2
    Poziom 12  

cirrostrato napisał:
    dominior2 napisał:
    Rozmawiałem z właścicielem i mówi......że nie mają żadnego interesu w tym czy to auto się sprzeda czy nie
    Po takich odzywkach olał bym tego sprzedawcę, przecież podobnych ofert są setki.

Chyba źle zrozumiałeś - nie pisałem w tym momencie o właścicielu auta tylko o właścicielu serwisu który sprawdza auta. Powiedział że oni starają się robić raporty najrzetelniej jak tylko potrafią bo nie mają interesu w tym czy auto zostanie kupione czy nie. W sumie wydaje się to logiczne i bardzo korzystne.

0