Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon Pixma MG3150 - Wciagneła dużą ilość papieru

08 Cze 2014 15:52 3459 6
  • Poziom 8  
    Witam, drukarka jak w temacie wzieła dużo papieru i się zacieła.
    Nie daje nic próba drukowania.

Na wyświetlaczu wyświetla komunikat 0- 3 co wyczytałem, że oznacza - papier się zaciął.

Tylko w jaki sposób go stamtąd wydostać?

Przedstawiam zdjęcie na którym mniej więcej widać w jakiej pozycji jest papier.
    W razie potrzeby mogę wrzucić inne zdjęcia.

Canon Pixma MG3150.

Canon Pixma MG3150 - Wciagneła dużą ilość papieru
  • Poziom 8  
    Sługa WSI napisał:
    Rzuć okiem na to:
    Canon.pl - usuwanie zacięcia papieru w MG3150
    Pewnie będziesz musiał wyciągać przez tył (jest opisane).

Ja mam tą instrukcję, szukałem wszędzie informacji wcześniej i wkońcu napisałem tutaj.

Od tyłu mógłbym wyciągnąć ale napier zawinął się na tej rolce z tyłu ( dużo papieru )
    i początek papieru i koniec wystają z przodu co widać na zdjęciu a całość jest bardzo mocno zablokowana, próbowałem wyciągnąć tak z czuciem ale nic z tego nawet nie drgnie.

Jest może jakiś sposób zwolnienia tego całego mechanizmu aby ręcznie wyciagnąć papier?
    Albo ręcznie obócić mechanizm ?

Proszę o pomoc gdyż to nie jest moja drukarka.
    Nie wiem jakim sposobem ona wciągnęła taką ilość papieru.

Moja dziewczyna tak załatwiła drukarke koleżance, mówiła że tylko włożyła papier a ta wzieła na raz wszystko co było na tym podajniku i staneła..
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Sługa WSI napisał:

1. Wiodąca krawędź arkusza jest już w wyprowadzeniu papieru, a krawędź tylna jest jeszcze widoczna w podajniku.

Tak można to określić moim zdaniem.
    Zrobiłem kilka fotek dodatkowych Canon Pixma MG3150 - Wciagneła dużą ilość papieru Canon Pixma MG3150 - Wciagneła dużą ilość papieru Canon Pixma MG3150 - Wciagneła dużą ilość papieru Canon Pixma MG3150 - Wciagneła dużą ilość papieru
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Dzięki wielkie Sługa WSI !

Za pomocą Twoich wytycznych wyciągnąłem wszystkie arkuszę (32 kartki) i właśnię kończe drukować dokumenty.
    Wszystko działa jak należy ;)

Szacunek kolego,
    Pozdrawiam