Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop do warsztatu do 180zł. Czy warto kupić?

08 Cze 2014 16:59 1182 12
  • Poziom 25  
    Witam
    Znalazłem na allegro takie coś:
    http://allegro.pl/tani-laptop-tiny-2-4-ghz-20gbdvd-komplet-i4304562950.html
    Czy warto go kupić?

Ma on służyć do otwierania schematów, oglądania filmów, mniej do neta i grania w stare gry (>2005r)

Posiadam pamięć RAM do tego laptopa, więc rozszerzenie jest możliwe do 1,5GB.

Dzięki z góry za odpowiedź.
  • Poziom 39  
    Trochę słabo z tymi USB.
  • Poziom 25  
    USB mi nie potrzebne. Chcę tylko wiedzieć czy sprawdzi się do funkcji, które napisałem w poprzednim poście.
  • Poziom 39  
    Ja bym nie kupił Ty jak uważasz, to Twoje pieniądze.
  • Poziom 25  
    Dlaczego byś nie kupił?
  • Poziom 39  
    Właśnie ze względu na USB. PENa czy myszki nie podepniesz. Napęd pewnie w stanie agonalnym, bateria "do regeneracji" cokolwiek to by znaczyło za te pieniądze znajdziesz moim zdaniem lepszy sprzęt. Sam sprzedaję dużo lepsze F-S za 150zł ale tego Ci akurat nie polecam bo ma uszkodzoną klawiaturę i w ogóle F-S to nie do warsztatu laptop - kiepskie plastiki.
  • Poziom 25  
    Myszki nie potrzebuje. Napędu użyję może kilka razyna miesiąc, baterie akurat mam podobną w swoich rupieciach. Skoro twoerdzisz, że ten jest do D... To poleć mi jakiś inny KOMPLETNY w cenie max 180zł+wysyłka.

Dodano po 34 [sekundy]:

Laptop ma PCMCIA więc USB w razie potrzeby dobie dołożę.
  • Poziom 34  
    Za słaby procesor. W tej cenie szukaj, z Intela - Pentium M Dothan, co najmn 1,7 GHz a i tak filmów HD raczej nie będziesz na nim oglądał. Z AMD nie wiem jaki jest mobilny odpowiednik ale nie Sempron. Grafika "z epoki" do jakichś gier to powinien być co najmn. Radeon serii 9xxx lub NVidia serii 4000 lub FX 5000 (im wyższa tym lepiej) bez wynalazków w rodzaju SiS jak w pierwszym linku. Poza tym w warsztacie (z opisu sądząc biurowo-domowym) przyda Ci się sprawne USB oraz sprzętowy port szeregowy.
  • Poziom 25  
    Za póżno. Wczoraj o 23 zamówiłem bo nie mogłem doczekać się odpowiedzi, a kiolka osób ostrzyło sobie na niego zęby.
  • Poziom 43  
    Ciekawy dysk w tym laptopie ;)
  • Poziom 25  
    Zauważyłem. Na 99% ten dysk to pomyłka. Na pewno jest 80.0gb, ale byłbym mile zaskoczony jakby faktycznie było 800 :D
    Gdyby ten dysk miał 800GB to jego cena byłaby 2-3x większa od ceny laptopa.
  • Poziom 25  
    Dysk w tym laptopie to 80.0GB ATA.
    Laptop w bardzo dobrym stanie. Do pełni szczęscia zostało tylko zregenerowac baterię ;)
    PS.
    Polecma tego sprzedawcę!