Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Amilo L1310g - Wymiana p造ty g堯wnej

Wowo10 08 Cze 2014 20:18 1419 6
  • #1 08 Cze 2014 20:18
    Wowo10
    Poziom 5  

Witam!
    Mam problem, jak w temacie dotyczy on wymiany p造ty g堯wnej w laptopie Fujitsu Siemens Amilo L1310g. Zosta貫m poproszony o naprawienie takowego, je瞠li moja diagnoza jest poprawna laptop wymaga wymiany p造ty g堯wnej, objawem jest czarny ekran po ka盥ym uruchomieniu, reagowa tylko jak wyj掖em ko軼i RAM by beep alarm.
    Moje pytania: gdzie mog dosta tak p造t i jaki by豚y ewentualny jej koszt? Szuka貫m, na allegro s 2 uszkodzone i jedna z procesorem, a mi chodzi o cen samej p造ty g堯wnej. Na stronach serwis闚 za prosz o kontakt telefoniczny b康 maila w sprawie zapytania o cen.
    Wymienia kto mo瞠 ju p造t g堯wn w laptopie? By mo瞠 jakie wskaz闚ki, bo mi si jeszcze nie zdarzy這, kiedy musi by pierwszy raz :).
    Trzecie pytanie jest mo瞠 troch g逝pie, ale mo瞠 jest opcja 瞠 do tego laptopa wsadz inn, jak捷 podobn p造t g堯wn kt鏎a b璠zie pasowa i by這by j 豉twiej zlokalizowa na allegro ?
    No i oczywi軼ie pragn zapyta ile mog wzi望 got闚ki za tak robot, wed逝g mnie wymiana p造ty g堯wnej w laptopie to nie byle co!
    Z g鏎y dzi瘯uj. :D

0 6
  • Pomocny post
    #2 08 Cze 2014 20:58
    boro1234567
    Spec od komputer闚

Wowo10 napisa:

Moje pytania: gdzie mog dosta tak p造t i jaki by豚y ewentualny jej koszt?

B璠zie ci篹ko.

Wowo10 napisa:
    Wymienia kto mo瞠 ju p造t g堯wn w laptopie?

Tak prawie codziennie.

Wowo10 napisa:
    Trzecie pytanie jest mo瞠 troch g逝pie, ale mo瞠 jest opcja 瞠 do tego laptopa wsadz inn, jak捷 podobn p造t g堯wn kt鏎a b璠zie pasowa i by這by j 豉twiej zlokalizowa na allegro ?

Nie.
    Wowo10 napisa:
    No i oczywi軼ie pragn zapyta ile mog wzi望 got闚ki za tak robot, wed逝g mnie wymiana p造ty g堯wnej w laptopie to nie byle co!

Na ile wyceniasz tak prac?

0
  • #3 08 Cze 2014 21:14
    yang32
    Poziom 36  

Co si sta這 z p造t 瞠 nie da si jej naprawi ?

0
  • Pomocny post
    #4 08 Cze 2014 21:17
    lisek
    Spec od monitor闚

Taka p造ta na platformie FIC LM13W
    * First International Computer, Inc (FIC) Tajwan
    Fujitsu Amilo L-1310G LM13W
    Fujitsu Siemens Amilo L7320GW Motherboard LM13W

Amilo L1310g - Wymiana p造ty g堯wnej

Chyba pasuje te p造ta od serii mainboard LM13W Series
    Link_chwilowy
    lub szukaj na ebay pod nazwa > FIC LM13W
    *widzia貫m p造ty wyprzeda po 60$ (z USA) -do 200$(w UE np.France)

0
  • Pomocny post
    #5 08 Cze 2014 21:21
    yang32
    Poziom 36  

Moja rada do autora postu - nie polecam pierwszy raz wymienia p造ty w laptopie klienta. Bo jest du瘸 szansa 瞠 nie zarbisz na tym, a mozesz spro jeszcze straci.
    Do pierwszego razu to kupuje si jakiego starego zgrobka i na nim 獞iczy.

0
  • #6 09 Cze 2014 00:20
    Wowo10
    Poziom 5  

Dzi瘯uj za odpowiedzi, nie mam poj璚ia co si sta這 z p造t, w ka盥ym razie nie spe軟ia swojego zadania (nie w陰cza komputera).
    Za podpowiedzi co do p造ty g堯wnej jestem niezmiernie wdzi璚zny.
    Co do rady to nie s康z 瞠by wymiana p造ty w laptopie a tak si r騜ni豉 od wymiany w zwyk貫j stacjonarce, chocia mog si myli. Poza tym jak powiem klientowi ile kosztuje p造ta g堯wna do jego cude鎥a, pewnie sie rozmy郵i.
    Tak czy inaczej jeszcze raz dzi瘯uj wszystkim :)

0
  • #7 09 Cze 2014 11:10
    yang32
    Poziom 36  

Wymiana p造ty w laptopie jest na og馧 du穎 trudniejsza ni w komputerze stacjonarnym, a dodatkowo zupe軟ie inaczej si to robi.

0