Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic plazma 60, 65, moze jednak slaby led ale za to 4k ?

PawelChester 08 Cze 2014 20:38 1149 1
  • #1 08 Cze 2014 20:38
    PawelChester
    Poziom 10  

Witam.Nadszedl czas wymiany mojej starej 42 calowej plazmy z 2007 r marki Pioneer.No i jest dylemat...Pioneer juz telewizorow nie robi, Panasonic przejal ich technologie i glownych inzynierow.Wiec na 99% jestem za plazma Panasonica.Troche jednak kusi 4k, wiem to tylko rozdzielczosc, ale nie wymieniam tv co roku wiec prosze o porade.Jesli full hd to tylko plazma i to mam 2 modele na oku
    Tx-p60zt65b oraz Tx-p65vt65b.Cena jest ta sama.Jest to w sumie ostatnia szansa zeby kupic tv z bdb obrazem, bo Panasonic przestal robic plazmy, lcd z podswietleniem led to nie dla mnie, a na przystepny cenowo oled jeszcze trzeba poczekac.Generalnie najwazniejszym i w sumie jedynym jest jakosc obrazu.Tv jest podlaczony do angielskiego Sky, ktory nadaje ponad 50 kanalow w 1080i i zdecydowanie odstaje jakoscia od kanalow hd polsatu.Ogladam w 90 % kanaly hd, 10% sd, czasem bluray(choc to juz raczej na projetorze)Prosze o opinie, moze jest lcd 4k w normalnej cenie ktory ma podobna jakosc do plazmy panasonica(rozdzielczoscia naturalnie je przebija)Obydwie plazmy kosztuja tu 2500 funtow.Co do 4k ceny sa rozne.Ale powiedzmy w zlotowkach max 20 000 zl.Jak komus sie chce to niech zerknie na richersounds.co.uk, currys.co.uk, badz inne strony.Cena w funtach max 3500.Kryterium nr 1 jakosc obrazu.Moze jakas inna plazma?Lcd tylko jesli jest 4k.Rozmiar 60-65 cali.Pokoj od polnocy wiec nie przeswietlony, 6.1 m na 4.3 m.Dystans od tv nieco ponad 5 metrow.Dziekuje za wszystkie odpowiedzi.

• #2 08 Cze 2014 21:27
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

Jeśli możesz jeszcze dostać - to do tych warunków - zdecydowanie 65VT65.

W Polsce w tej klasie cenowej otrzymasz też extra modele :
    Panasonic 65WT600 18.499 zł - model 4K
    Philips 65PFL 9708 - 14.500 zł - model 4K
    Sharp 70UQ10 - 13.799 zł - Model z akceptacją 4K
    Kalibracja gratis
    Radyjko gratis

Myśmy wysłali dużo telewizorów lcd Sharpa - tym którzy posiadali plazmy Pioneera i są bardzo zadowoleni z zastępstwa. (Również na Wyspy)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME