Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MODULATOR TV - MODULATOR TV,sposób podpięcia.

09 Cze 2014 18:54 3372 7
 • Poziom 18  
  Mam dwa modulatory Firmy JALCO i nie wiem jak to podpiąć choć mam opis flamastrem na nich ale gdzie OUT i INPUT to mi nie opisał gość.Chcę wpiąć kamerę i oglądać na TV.Jest to modulator kupiony w sklepie a nie wylutowany z magnetowidu.Czy schemat jest O>K opisany na nim.Proszę o pomoc.Wiem że jest na forum opis różnych modulatorów ale mojego nie znalazłem.
  MODULATOR TV - MODULATOR TV,sposób podpięcia.
  MODULATOR TV - MODULATOR TV,sposób podpięcia. MODULATOR TV - MODULATOR TV,sposób podpięcia.
  MODEL TO: MCB4-UG3609 9D211A
 • Poziom 38  
  Masz dwa gniazda okrągłe - tam sie podłacza koncentryki .
 • Poziom 18  
  To po co gość opisał dolne szpilki VIDEO? Można dokładniej opisać.Mam trzy okrągłe wejscia z boku jest cinch.
 • Pomocny post
  Poziom 17  
  Kamerę podpinasz pod AUDIO-VIDEO plus masa.Telewizor pod wtyk męski(środek),wtyk żeński-wejście ANTENA,a boczny to jak śię nie mylę wyjście do głowicy w.cz.
 • Poziom 18  
  Dzięki za odpowiedz,ale przy wejściu gdzie mam dać kamerę jest opornik 75 ohm i pewnie trzeba go zastosować? Ogólnie to mam dwie kamery i chcę to wpiąć w istniejącą inst.ant.Czyli mam na strychu splitera do którego wchodzi antena i ma wyjscia na trzy TV a wszystkie zajęte.No i tam gdzie pisze 12V mam dać +12V w obydwa miejsca? Audio mnie nie interesuje.
 • Poziom 29  
  To sygnał z anteny przepuść przez modulator.
  Na oba podaj +12V tylko stabilizowane.
 • Poziom 29  
  Dochodzi jeszcze regulacja(tłumik) sygnału video. Po bezpośrednim podpięciu może się zdażyć za duży sygnał.
 • Poziom 18  
  Wszystko działa jak w bajce,dzięki wielkie dla "chrust58".Dałem też opornik 75ohm,równolegle z wejściem kamery.Teraz nie muszę wchodzić w menu TV i włączać AV1(euro),tylko jak przewijam programy to któryś z kolei jest KAMERA 1 i KAMERA 2.Mam TV "LG",LCD i miałem wątpliwości co do wpisania w edycji programów telewizji analogowej z cyfrową ale jest taka opcja i działa.
  Wady:dochodzą delikatne mrówki w obrazie kamer ale nie wpływa to na komfort jazdy i modulator się trochu grzeje a podłączony jest pod oryginalny zasilacz do kamer.Zobaczymy jak w praktyce to zadziała.Jak znajdę czas to narysuję obrazkowy schemat podłączenia dla potomnych którzy chcą się coś nauczyć i zaoszczędzić kasę.