Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tablet goclever aries o7 - bateria

10 Cze 2014 18:47 1773 6
  • Poziom 4  
    Witam otóż podłączyłem tableta do ładowarki sieciowej na 5 godzin, po nich poziom baterii zatrzymał się na 44%. Sądziłem początkowo, że ktoś mógł by mi odłączyć od sieci lub problem z ładowarką ale zmieniłem ładowarkę, odczekałem godzinę. Niby ikona z baterią pokazywała, że się ładuje ale przez godzinę nawet o 1% nie podskoczyło do góry. Co to za problem? Czy da się naprawić bez ponoszenia kosztów?
    Dodam tylko że ta sytuacja zdażyła się pierwszy raz. Dodam też że nie rozładowałem baterii do końca tj. Podłączyłem tableta do ładowarki jak bateria wskazywała 9% i zdarzało mi się tak już podłączać tableta do prądu niejednokrotnie. Może to działanie jest przyczyną? Prosze pomocy:-\ zgóry dzięki.
  • Poziom 43  
    playmen napisał:
    Witam otóż podłączyłem tableta do ładowarki sieciowej na 5 godzin, po nich poziom baterii zatrzymał się na 44%. Sądziłem początkowo, że ktoś mógł by mi odłączyć od sieci lub problem z ładowarką ale zmieniłem ładowarkę, odczekałem godzinę. Niby ikona z baterią pokazywała, że się ładuje ale przez godzinę nawet o 1% nie podskoczyło do góry. Co to za problem? Czy da się naprawić bez ponoszenia kosztów?
    Dodam tylko że ta sytuacja zdażyła się pierwszy raz. Dodam też że nie rozładowałem baterii do końca tj. Podłączyłem tableta do ładowarki jak bateria wskazywała 9% i zdarzało mi się tak już podłączać tableta do prądu niejednokrotnie. Może to działanie jest przyczyną? Prosze pomocy:-\ zgóry dzięki.

Spróbuj podłączyć (wyłączony) tablet do ładowarki na całą noc i podaj efekty.
  • Poziom 4  
    Gdy podłączyłem na całą noc wyłączony tablet to naładował się do 81%
  • Poziom 4  
    Ale za to przedłużył mi się okres ładowania o 150% i bateria nieznacznie ale krócej trzyma.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Jak będziesz pamiętał o zaleceniach z instrukcji to wróci do normy.
    Ładuj nie używany tablet 1 na miesiąc. Instrukcje obsługi są po to aby je czytać, a nie wyrzucać !
  • Poziom 4  
    Mam instrukcje obsługi :-) Postaram się dostosować do twej rady.