Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polo 6N2 1.4 16V silnik AUA rozładowujący się akumulator

wojtata 10 Cze 2014 23:21 930 0
  • #1 10 Cze 2014 23:21
    wojtata
    Poziom 9  

W moim Polo3 6N2 1.4 16V silnik AUA 2001r jak postoi ze trzy dni to się rozładowuje akumulator. Pomierzyłem miernikiem dobrej klasy analogowym pobór prądu na wszystkich bezpiecznikach wyciągając każdy po kolei i włączając się amperomierzem. I przyczepiłem do obwodu na bezpieczniku nr.11 który opisany jest jako obwód diagnostyczny. Miernik pokazał ok.50mA. Moim zdaniem jest to za duży pobór jeżeli nie ma kluczyka w stacyjce i autko sobie stoi. Po wyciągnięciu tego bezpiecznika oczywiście się kasują licznik i zegar. W czasie wkładania tego bezpiecznika krótkie zabzyczenie jakby jakiegoś serwomechanizmu oczywiście wewnątrz w kabinie. Moje pytanie brzmi jakie obwody elektryczne są podłączone pod ten bezpiecznik bo może jakoś będzie któryś z nich który pobiera te 50 mA odłączyć i przełączyć gdzieś pod zasilanie po stacyjce. Nie za bardzo chcę mi się wierzyć że tyle aż pobiera podtrzymywanie zegara i licznika kilometrów. No i jeszcze jedno pytanie: w których miejscach te obwody zlokalizować.

4 0