Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AMICA FM136.3 - Lodówka AMICA NOWA I ZEPSUTA?!

11 Cze 2014 13:45 2553 5
  • Poziom 12  
    Witam kupiłem nową (!) lodówkę AMICA i po włączeniu pracowała prawie 2 godziny i się wyłączyła.Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie w środku temperatura 17,5*C oraz fakt że kręcenie termostatem jej nie włączało.zamrażalnik mrozi.
    zażądałem zwrotu pieniędzy ale chcę się upewnić.
  • Poziom 43  
    Mogła zostać uszkodzona przy transporcie w nieodpowiedniej pozycji lub włączeniu bezpośrednio po przywiezieniu do domu.
  • Poziom 12  
    Po dostarczeniu stała 2 dni zanim włączyłem
  • Poziom 1  
  • Poziom 12  
    no tak najlepiej wcale nie otwierać żeby nie włączał sie agregat.
    dla porównania inna moja stara lodówka po 45 minutach sie wyłącza i pracuje potem normalnie: włącza sie i wyłącza może raz w ciągu godziny na kilkanascie minut.
    jeśli nie włącza lodówki obrót termostatu tzn że wywalił termik spężarki, co nie dziwi jesli chodzila 2h nonstop/a temperatura w tym casie spadła z 22.6 do 17.6 lodówka pusta/ rewelacja klasa A+
    Zresztą jeśli lodówka jest sprawna to czemu sie wyłączyła jak było prawie 18 stopni w środku?? to nie sztuka zbić temperaturę po całej nocy nie korzystając z lodówki tylko żeby CHŁODZIŁA.
    AMICA to szajs i tyle
    zresztą rodzice mają pralke AMICA która pierze 90 minut niby taka oszczędna stary polar prał 40 min ale znaczek A+ jest
  • Poziom 1