Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai hyundai accent I 1.3b. - Brak prądu .

11 Cze 2014 18:44 1368 4
  • Poziom 7  
    Witam mam problem z Hyundaiem accent , mianowicie odpalilem autko pochodziło jakieś 20min i odcięło mu prąd brak jakiej kolwiek reakcji na przekręcenie kluczyka , działają swiatła migacze itp . ale na tablicy nie świeci sie nic i nie kreci sprawdzałem również miernikiem i nie ma prądu na stacyjce , wszystkie bezp. są ok . Prosze o pomoc .
  • Poziom 38  
    Jesteś pewien że napewno wszystkie bezpieczniki sprawdziłeś i są ok. A tak przy okazji to jakim cudem działają kierunki skoro nie masz prądu na stacyjce, kierunki działają właśnie po załączeniu zapłonu no chyba że masz na myśli awaryjne.
  • Poziom 7  
    Tak kierunki nie działają , mój błąd. Podłączyłem pod stacyjkę kabel z aku na krótko i wszystko działa , naprawiam to kumplowi i takiej partyzantki nie zostawię , spalony był jeden bezpiecznik ale 30 A ten przy aku ale go wymieniłem i żadnych zmian .
  • Poziom 38  
    Wiec już wiesz na którym przewodzie powinno być 12V wiec teraz znajdź jego drugi koniec i zobacz co tam jest, jak tam jest 12V to wiązka walnięta, ale sądzę że to nie wiązka, obstawiam któreś gniazdo od bezpiecznika.
  • Poziom 7  
    Problem rozwiązałem , już dawno ale
    piotrekwoj1 masz racje przepalone gniazda chyba 6 bezp. były nie mam pojęcia co ktoś tam próbował z robić a podobno jakis "mechanik" zrypał sprawę jak podłączał radio...
    Taniej wyszło wlutowanie nowej wiązki do stacyjki i zrobienie nowej puszki bezp. jak dotąd działa , dzięki za pomoc . Temat zamykam.