Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy egzamin zawodowy - kwalifikacja E12 ,2014

piotrek4201 13 Mar 2015 19:16 176169 946
    Dynamo93
    Poziom 8  
    czy jest na forum ktos pisał egzamin z utworzenia konta administratora z pełnymi uprawnieniami a drugie konto zwykle z ogranieczenami ale nie przez panel sterowanioe i niekonsole mmc
  • HelukabelHelukabel
    Milutki96
    Poziom 7  
    Dzieki wielkie

Dodano po 1 [minuty]:

:P
    dawid0997
    Poziom 2  
    Witam bede pisal egzamin e15 technik telwinformatyk czego moge aie spodziewac?

Dodano po 4 [minuty]:

Bede pisal egzamin z e 15 technik teleinformatyk czego moge sie spodziewac na egzaminie?
    Lakondziorex
    Poziom 12  
    -Czy gdy zmieniamy haslo wbudowanego konta Administratora, to wystarczy zmienic hasło, czy jeszcze trzeba właczyc to konto
    -Gdy mamy zadanie w wyniku ktorego powstaje kilka kont, to czy wtedy należy dać standradowy wybór userow poprzez obrazki czy lepiej ustawic pola? na wpisanie nazwy użytk+hasło
  • HelukabelHelukabel
    ewela1991
    Poziom 13  
    technik informatyk kwalifikacja E.12 kto zdaje teraz egzamin w sesji maj-czerwiec-lipiec i na kiedy macie termin egzaminu ?

pozdrawiam
    ewelina ;)
    matik97
    Poziom 9  
    Ja zdaje ;)
    Egzamin mam 25. 06. 2015 o 12:00 :D
    Lakondziorex
    Poziom 12  
    to jak jest z tym w końcu?
    Czy gdy zmieniamy haslo wbudowanego konta Administratora, to wystarczy zmienic hasło, czy jeszcze trzeba właczyc to konto?
    -czy wtedy należy dać standradowy wybór userow poprzez obrazki czy lepiej ustawic pola? na wpisanie nazwy użytk+hasło
    bananus9
    Poziom 2  
    Czekam na jakieś informacje, mam dzisiaj o 16
    Wojtas135
    Poziom 13  
    Ja mam w czerwcu... 24 :( Boje się...
    Lakondziorex
    Poziom 12  
    Powiem ci że na takim egzaminie trzeba wg. Mnie "trzeźwy umysł" i stres "wyrzucić do kosza" bo to jest najgorsze co może być.
    Wojtas135
    Poziom 13  
    No niby tak.. A Ty jestes po egzaminie juz ? :) Jak myślisz, może w tym roku linux byc ? Bo tego najbardziej sie boje....
    xDanielQ
    Poziom 9  
    Pytanie do tych którzy zdawali już w tym roku: są jakieś nowe zadania, czy takie jak zamieszczone wcześniej?
    Mam egzamin 20 czerwca a nauka masakrycznie idzie.
    Wojtas135
    Poziom 13  
    Chyba bedą takie jak są zamieszczone... o to sie modle :D Dasz znac 20 czerwca co miałeś ? Bo ja mam 24 :D
    xDanielQ
    Poziom 9  
    Jasne... :) Mam zajęcia zaocznie i 0 przygotowania ze strony szkoły :D nawet nie wiem po ile tych zadań się dostaje, bo w sumie dopiero tym tygodniu znalazłem (nie dostałem) info że mam egzamin :D
    Wojtas135
    Poziom 13  
    Ja niby jakieś przygotowania mam, ale to co jest na egzaminie, a to co w szkole to wieeelka różnica...
    bia13
    Poziom 1  
    Będzie na pewno:
    zamontować pamięć ram
    zainstalować pakiet biurowy(kilka plików w kalkulacyjnym arkuszu - może być jakaś formuła i kilka w tekstowym)
    możliwe że trzeba będzie zrobić pena botowalnego z linuksem
    Dynamo93
    Poziom 8  
    Ja miałem wczoraj egzamin o godzinie 12
    arkusz 04

zadanie były takie
    -zamontować ram
    -zamontować kart graficzna i instalacja sterowników u mnie sterowniki instalowały się automatycznie
    -wył zintegrowana kartę graficzna
    -utworzyć konto architekt dodać do grupy administratorzy i utworzyć konto biuro dodać do grupy Użytkownicy
    -zablokować dostęp do zmiany hasła
    -utworzyć dokument tekstowy wpisać tam Kwalifikacje E12.E13,E14 zaszyfrować go programem fil.... nie pamiętam hasłem 123456
    -zainstalować program Word i Excel
    -wypisać jaki Windows, jaka przeglądarka , karta graficzna , dysk twardy
    pamięć , procesor ( zestaw komputerowy - wypisać wasze dane z komputera )
    -porównać zestaw komputerowy z wymaganiami
    -przepisać kosztorys do 2 tabeli w arkuszu
    - przepisać do arkuszu kalkulacyjnego i ma mnożyć cenę w zł przez ilość i zapisywać to w wartości w zł , Wartość w zł ma to sumować nie zależnie jaka kwota zostanie wpisana
    - screeny zapisać w Wordzie minimum 3
    - Wypisać w arkuszu funkcje sumowania się wartości w zł
    -Wypisać w arkuszu funkcje mnożenia ceny w zł przez ilość
    - Wypisać w arkuszu dla użytkowników hasła jakie im nadaliście minimum 8 znaków w tym znaki specjalne

Egzaminy banalnie prosty opisałem go wam z dokładnością co w nim było
    to wszystko

Powodzenia dla tych co będą mieć egzamin jeszcze w Wordzie inne wersje arkuszy
    mam też opisane jakie mogą być