Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ULTRABOOK series 5 brak możliwości recovery

12 Cze 2014 09:45 1569 1
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z uruchomieniem partycji recovery na netbooku podanym w temacie. Podczas uruchomienia komputera wyskakuje błąd na niebieskim ekranie:

"Recovery

Your PC needs to be repaired

The Boot Configuration Data for your PC is missing or contains errors.

File :\EFI\Microsoft\Boot\BCD
    Error code: 0xc0000185

You'll need to use the recovery tools on your installation media. If you don't have any installation media (like a disc or USB device), contact your system administrator or PC manufacturer."

Dane z dysku zostały odzyskane, miałem 3 partycje. Partycja systemowa nie wiem jakim cudem była jako format RAW, więc odzyskałem z niej dane programem podłączając dysk do innego komputera.

Teraz zależy mi tylko na przywróceniu komputera do stanu sprzed tego problemu, nawet za cenę utraty wszystkich danych (których backup mam już bezpiecznie zrobiony).

Gdy próbuję włączania komputera uruchomić "[F4] For Recovery", pojawia się ekran z kółeczkiem, które kręci się w nieskończoność.

Stąd moje pytanie, czy da się na tym komputerze przywrócić system przez recovery?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    HDD podłącz jeszcze raz do innego komputera i załącz widok okna ze SMART z CrystalDiskInfo i Partycje z DMDE