Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wv passat b5 AVB nierówna praca silnika

Gosc 01 12 Cze 2014 22:22 1965 3
  • #1 12 Cze 2014 22:22
    Gosc 01
    Poziom 2  

Witam , jestem nowym użytkownikiem , posiadam passata b5 AVB 101 km i mam problem ponieważ jak jest zimny silnik pracuje równo po nagrzaniu zaczyna nierówno pracować oraz gdy rozpędzam sie począwszy od drugiego biegu do piątego zaczyna szarpać samochodem , samochód nie dymi odpala na dotyk czy jest zimny czy ciepły. jeździłem do warsztatów i każdy mówił co innego ale jedno co sie zgadza to to ze u każdego po podlonczeniu komputera wyskakiwał błąd na trzecim cylindrze . proszę o jakieś informacje jaka możne być przyczyna . Dziękuje

0 3
  • Pomocny post
    #2 13 Cze 2014 09:33
    ciuqu
    Poziom 33  

Stawiam na niestykającą wtyczkę lub uszkodzony uszczelniacz pompowtryskiwacza 3 cylindra ewentualnie sam pompowtryskiwacz ale bez konkretów nikt Ci nie wywróży.

Czy zapala się kontrolka silnika i ESP?
    Jaki błąd był w sterowniku?
    Jakie są odczyty w grupach 013; 018; 023 (VAG)?

2
  • #3 13 Cze 2014 21:09
    Gosc 01
    Poziom 2  

kontrolka silnika i ESP nie zapala sie , co do sterownika i jakie są odczyty tego nie wiem ponieważ nie pytałem mechaników , tłumaczyli mi tylko ze wyskakuje błąd na trzecim cylindrze powiem szczerze ze to jest mój pierwszy samochód diesla , do tej pory jeździłem samymi benzyniakami , jutro jadę na komputer i będę mógł napisać coś więcej .

0
  • Pomocny post
    #4 13 Cze 2014 21:19
    kasper1992
    Poziom 13  

Pompowtrysk do wymiany

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo