Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

renault laguna2 1.9 dci 88 kw gaśnie powyżej 2000obtotow zaciska się pompka ręc

grzes3333 14 Jun 2014 14:55 1455 8
    grzes3333
    Level 9  
    Wiatam mam problem z laguna 2 1.9 dci po wyżej 2000obrotów silnik gaśnie zaciska się pompka ręczna (gruszka) jak zciągne przewód od paliwa przy zbiorniku i dmuchane niby nic zapisane nie jest. Czy jest jakaś pompka paliwa w zbiorniku lub poza nim czy tylko pompa wysokiego ciśnienia zasysa paliwo ze zbiornika
    Pytam czy jest pompka w zbiorniku bo nie mogę odkręcić tej nakrętki w zbiorniku żeby zobaczyć a i czym można ją odkręcić bo tam zabardzo miejsca nie ma pod tylnym siedzeniem
    domex32
    Moderator of Cars
    Sprawdź odpowietrzenie zbiornika, oraz czy nie jest zapchany, zagięty przewód paliwowy, lub zapchany smok w baku.

Jak jest grucha, to nie ma pompy elektrycznej.
    domex32
    Moderator of Cars
    elektro1991 wrote:
    a kopci ? i jak oceniasz prace silnika na wolnych obrotach?

Do czego zmierzasz?
    grzes3333
    Level 9  
    Auto pali normalnie na wolnych obrotach chodzi super jak by odpowietrzenie było zapchane to przy otwartym wlewie paliwa było by ok a nie jest myślę że zapchany jest ten smok w zbiorniku ale nie mogę odkręcić tej dużej plastikowej nakrętki a nie chcem wyciągać zbiornika czy jest na to jakiś sposób żeby ją odkręcić lub przyrząd
  • Helpful post
    1franek1234
    Level 11  
    Płaskownik wygięty w kształt C
    grzes3333
    Level 9  
    Da rade płaskownikiem tylko chyba na końcach bardziej zacięte żeby złapały o te ząbki

Dodano po 32 [minuty]:

Powiem ze rozebrałem gruszka i był w niej syf zobaczę jutro czy da rade tym płaskownikiem odkręcić tą nakrętke
    grzes3333
    Level 9  
    Dziękuję za poradę smok w zbiorniku zapchany zbiornik wyczyszczony i wszystko jest ok auto śmiga aż miło trochę walczyłem z ta nakrętka żeby to rozebrać ale dałem rade dzięki wielkie