Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka (45 cm) do zabudowy za 1000 zł.

14 Jun 2014 15:26 4944 10
  • Level 10  
    Witam,

Z racji na to, że ostatnie tematy dotyczące zakupu zmywarki (45cm) do zabudowy są już lekko przestarzałe, uprzejmie proszę o poradę dotyczącą modelu, który warto kupić.

Priorytetem jest niska awaryjność (wiem, wiem, w dzisiejszych czasach to wygórowane wymagania). Co do reszty nie mam ściśle określonych kryteriów, pewnie przy kwocie 1000 zł, i tak, to nie ma sensu.

Jeżeli przy dopłacie np. 100 zł załapie się jakiś znacznie lepszy model to nie będzie problem.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Ole!
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 10  
    Dzięki za odpowiedź.
    Czy w pozycjach, które wymieniłeś widzisz jakiegoś faworyta?
    Jeżeli chodzi o zmywarkę z Ikei to jakoś mnie nie przekonuje - to są sprawdzone maszyny?
  • Level 17  
    Zmywarki dla Ikea produkują Electrolux i Whirlpool, tj. firmy z wieloletnim doświadczeniem w produkcji zmywarek. To jest podstawowy model, nie bardzo cichy, nie najoszczędniejszy, ale może dlatego zapewniający dobre rezultaty mycia i wyższą trwałość (obliczoną na 5 lat odpowiedzialności producenta z tytułu gwarancji i dalszy okres eksploatacji po gwarancji).

Do modeli BSH są liczne opinie na zagranicznych forach i na stronach krajowych i zagranicznych sklepów internetowych.
  • Level 39  
    LeszeKao wrote:
    Jeżeli chodzi o zmywarkę z Ikei to jakoś mnie nie przekonuje - to są sprawdzone maszyny?
    Ta na obrazku to akurat Electrolux.
    Jak przedmówca napisał - proste (co nie znaczy że złej jakości) modele od większych producentów AGD.
    5 lat gwarancji to też spory plus, bez kupowania wynalazków typu Beko.
  • Level 10  
    Dziękuję, za wszystkie podpowiedzi.

Zdecydowałem się i jutro kupię zmywarkę z Ikei.
    Przekonujące jest to, że jest to produkt Electroluxa i 5 letnia gwarancja, która jest rzadko spotykana.

Pozdrawiam!
  • Level 11  
    Nie chcę zakładać nowego tematu, więc proszę o informację w tym. Interesuje mnie również zmywarka o tym wymiarze lecz z panelem sterowania odkrytym (zewnętrznym). Podane wyżej przykłady niestety nie spełniają tego wymogu. Proszę o radę.
  • Level 9  
    Ja polecam tylko sprzęt Boscha. Kupowałem różne AGD, ale tylko ze sprzętem tej firmy nie miałem problemu. Zmywarka chodzi bezawaryjnie już 10 lat (nie pamiętam modelu, ale była tania bo nie zależało mi na bajerach, ma tylko 2 programy mycia). Moi rodzice mieli Electroluxa i w tym czasie już dwa razy na gwarancji naprawiana aż w końcu padł programator i do wyrzucenia.

I jeszcze jedna rada przy okazji zmywarek. Nie ma sensu płacić za dodatkowe programy, moja ma 2 programy mycia, korzystam od 10 lat tylko z jednego :) A im mniej bajerów, tym mniejsza szansa na awarię.
  • Level 1  
    hej,

pracuję w Eluxie. Sam zdecydowałem się kupić zmywarkę dedykowaną do IKEI, bo ludzie z działu jakościowego, stwierdzili, że jest robiona z lepszych części niż pozostałe. Mnie przekonali.
  • Level 31  
    Jutro jadę ją kupić, ale co to znaczy tryb lewostronny?
  • Level 31  
    Ok, dzięki Wam wiem co to tryb lewostronny.
    Zmywarka zwrócona. prawie 300km psu w kręgosłup. Te zmywarki to jakiś odpad, ani frontu przykręcić prosto bo drzwiczki przekoszone ani nic, jak udało się ustawić tak się nie domykały. Kupiłem normalną w jednym ze sklepów AGD oddając tą z powrotem i włala, za pierwszym razem poszło z górki.