Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blomberg 7300A - Awaria w czasie wirowania

KonikC 14 Cze 2014 16:27 762 2
  • #1 14 Cze 2014 16:27
    KonikC
    Poziom 10  

Witam
    Pralka Blomberg 7300a umarła podczas wirowania.Po włączeniu na wyświetlaczu pojawiają się dwie kreski i kropka.Brak reakcji na przyciski. Wszedłem w jakiś tryb testowania.Uruchomiłem go naciskając start i włącznik zasilania. Generalnie w tym trybie wszystko działa.Czy ktoś dysponuje wiedzą jak wejśc w tryb serwisowy tej pralki i jakie są kody serwisowe ? albo źle szukałem w sieci albo ta pralka jest bardzo mało popularna.Sprawdziłem teoretycznie wszystko co możliwe.
    Proszę o pomoc.

0 2
  • #2 16 Cze 2014 08:16
    KonikC
    Poziom 10  

Naprawdę nikt nic nie wie o tym typie pralek ?
    Przynajmniej żebym wiedział w którym miejscu szukać. Sprawdziłem co mogłem, wyczyściłem co mogłem i dalej to samo.

0
  • Pomocny post
    #3 19 Cze 2014 11:27
    TONI_2003
    Moderator

KonikC napisał:
    Pralka Blomberg 7300a umarła podczas wirowania.

Jak możesz coś znaleźć jak nawet w tym temacie nie potrafisz podać poprawnej nazwy pralki...
    Zapewne również nie wiesz, że Beko to Blomberg (kody zapewne są takie same, ale jak został przerwany program błąd zapewne nie będzie zapamiętany - pokazany w trybie w trybie serwisowy) itd. (zdjęcia panelu oraz PCB płytki z obu stron byłyby również ukłonem w naszą stronę). Chciało by się rzec użytkowniku szukasz pomocy to zrób to w sposób profesjonalny...
    http://www.bekoczesci.pl/product,480,blomberg_waf_7300_a#

0