Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Omega android 4.0 1.2GHz

marcin36324 14 Cze 2014 16:32 1287 7
  • #1 14 Cze 2014 16:32
    marcin36324
    Poziom 8  

Witam!

Mam problem z tym laptopem, włącza się do momentu ikonki androida i dalej nic. Próbowałem wgrać androida ale nic nie reaguje, wygrzałem go i też nic. Jakieś pomysły? Może wie ktoś jak zrobić recovery bo nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam !

0 7
  • #2 17 Cze 2014 10:26
    diseasekowalski
    Poziom 35  

marcin36324 napisał:
    Próbowałem wgrać androida ale nic nie reaguje,

Jak? Co to znaczy, że nic nie reaguje? Weź to opisz porządnie.

Cytat:
    wygrzałem go i też nic.

Po co grzałeś? Co to znaczy, że nic? Przestał się włączać czy co?

0
  • #3 25 Cze 2014 17:55
    marcin36324
    Poziom 8  

Moja wiedza na temat systemów android jest mała i znalazłem na jakiejś stronie (nie pamiętam jakiej) dokładną instrukcje wgrania tego systemu jednak laptop nie reaguje na nic, na żaden przycisk po prostu jest tak jak zwykle włącza się do momentu pojawienia ikonki androida i stoi.

A po grzaniu jest tak samo jak przed grzaniem. Tak jak już wcześniej pisałem włącza się do ikonki android i na tym zostaje

Czytałem również że może być zablokowany android, nie wiem jednak czy to jest możliwe.

Pozdrawiam

0
  • #4 25 Cze 2014 21:24
    diseasekowalski
    Poziom 35  

Ale nie napisałeś po co grzałeś.
    Jesteś z tych, co myślą, że jak coś nie działa to trzeba grzać?

0
  • #5 26 Cze 2014 08:53
    marcin36324
    Poziom 8  

Znajomy mi doradził żeby tak zrobić.

A teraz bardzo bym prosił o jakaś radę, wskazówkę co kolwiek bo jak narazie staneliśmy na temacie "dlaczego grzałeś" chociaż że nie o to zapytałem

Wiem że grzanie samo w sobie jest złe ale ten kolega ma dużo większe doświadczenie z zakresu napraw laptopów i dlatego się go posluchałem. Mam nadzieje że temat "dlaczego grzałeś" został zakończony.

Pozdrawiam

0
  • #6 25 Lip 2014 12:55
    marcin36324
    Poziom 8  

Czy ma ktoś jakieś sugestie naprawy ?

0
  • #7 25 Lip 2014 13:01
    Pan Szyszka
    Poziom 31  

System Ci się zepsuł. Musisz wejść w bootloadera żeby coś z tym zrobić. W tabletach i smartfonach przycisk Vol- i power - w tym laptopie nie mam pojęcia...

0